Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Jehova tanúi! A ti vallásotok...

Jehova tanúi! A ti vallásotok tiltja a chip beültetését emberekbe?

Figyelt kérdés
Olyanra gondoltam, amivel lehet fizetni és magában hordozza minden adatodat (személyi, tb kártya stb).

2014. jan. 20. 20:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
18%

Ha nem akarsz belépni hozzájuk, közöd sincs!

Ha belépési meggondolásból kérdezed, személyesen tedd fel a kérdést, ne itt provokáld őket!

2014. jan. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ki akarja őket provokálni? Én csak kérdeztem és ennek megfelelően egy választ szeretnék kapni.
2014. jan. 20. 20:45
 3/14 anonim ***** válasza:
0%

Kedves Kérdező.


Nem veszem provokációnak a kérdésed.

Viszont a kérdésedben felfedeztem egy mondatot, amivel nem értek egyet.

"a ti vallásosotok"


Mi azt valljuk amit a biblia mond és amit Jézus tanított.

És az életünket, is ezek szerint szeretnénk tovább élni.


Ám:

A bibliában sehol nem olvastunk chip beültetésről, ezért érdemben erről nem tudok nyilatkozni. Viszont kérem a türelmedet, holnapra meglesz a válasz.


Egyébként a kérdéseidet felteheted a jw.org honlapon is

Penu Dunham

2014. jan. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen kedves Penu Dunham és elnézést kérek amiért vallásnak neveztem...
2014. jan. 20. 21:05
 5/14 anonim ***** válasza:
0%

Szia kedves Kérdező.


Ígéretemhez mérten megírom a választ.

Ami szintén szokásunkhoz híven bibliailag összhangban kell lennie az írásokkal.


Ha az emberi kormány kötelezően mindenkire ilyen törvényt hoz, akkor igen alá kell vetnünk magunkat ennek a törvénynek.

Római levélben olvashatjuk

(Róma 13:1) 13 Minden lélek rendelje alá magát a felsőbb hatalmaknak, mert nincs hatalom, csak Istentől; a létező hatalmak Isten által állnak fenn a maguk viszonylagos állásában.


A keresztényeknek minden esetben engedelmeskedni kell az emberi kormányzatoknak addig, amíg Isten törvényébe nem ütközik.

Ha ilyen történik, az nem tiltja vagy akadályozza a keresztény szabadságunkat, amit Isten követel, teljesíteni tudjuk.

abban az esetben nem engedelmeskedünk emberi törvényeknek, ami Isten szándékát akarja meghiúsítani, vagy akadályozni, illetve, erkölcsi dolgokban Isten tiltott törvényét akarnák megszegetni vele.


Penu Dunham,

2014. jan. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a választ viszont lenne még egy kérdésem ezekkel kapcsolatban. Mi van akkor, ha a kormány gonosszá válik és a fenevad bélyegeként akarja ezt beleültetni az emberekbe? A többit pedig feltételezem tudod a Jelenések könyve 13. fejezetéből, hogy milyen tulajdonságokkal rendelkezik ez a bélyeg...
2014. jan. 21. 12:54
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező, pihenj.
2014. jan. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%

A fenevad bélyege, nem a Fizikai chippel azonos.


A kormány pedig amúgy is gonosz, hiszen nem Isten szándéka szerint élnek és kormányoznak

A fenevad bélyege tulajdonságokat, és életformákat jelent.

Ahogy élsz amilyen döntést hozol, és ahogy viselkedsz, abban mutatkozik meg, hogy hova tartozol, a fenevadhoz, vagy Istenhez,


Penu Dunham

2014. jan. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%

:D)


Na azért tulajdonságainkat, gondolkodásunkat nincs joguk egy műszerrel befolyásolni.

Valószínűleg sok Sci-fit, néztél.

És ilyet nem fog a teremtő megengedni, hidd el, De ha még is, akkor a teremtő tudja, hogy befolyásoltság alatt vagyunk és nem a saját akaratunkat tesszük, és tudja, hogy kik az Övéi, és megszabadítja a népét.


Penu Dunham

2014. jan. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Penu Dunham úgylátom nem vagy tisztában a Jelenések könyvében leírtakkal...
2014. jan. 21. 13:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!