Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Akadnak itt muszlimok, akikkel...

Akadnak itt muszlimok, akikkel tudnék levelezni?

Figyelt kérdés
21 éves lány vagyok és már gyerekkorom óta érdekel az iszlám. Sajnos egyetlen muszlim ismerősöm sincs, aki segíteni tudna nekem, a családom is csak névleges "keresztényekből" és fanatikus zsidókból áll. Még nem tértem át, de mielőtt egy ilyen fontos dolgot meglépnék, szeretnék előtte tájékozódni, hogy akik muszlimok lettek, mennyiben változott meg utána az életük, környezetük mennyire fogadta el őket? Szívesen várok leveleket elsősorban muszlimoktól, de mindenki véleményére kíváncsi vagyok.

2014. febr. 2. 14:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Ha van kedved räirhatsz. 25/L
2014. febr. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
*räm Bocsänat
2014. febr. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
vigyázat mert lehet belédszeret kedves elso válaszado
2014. febr. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mär miert szeretne belem???:///

Nem tudsz ertelmes välaszt adni?

2014. febr. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kedves 3-as!

Szerintem összekevered a kérdezőt valaki mással... valakivel akivel a kérdés kiírása előtt váltottál egy-két privit... de majd lefordultam a székről a nevetéstől mikor olvastam a válaszodat! :'D Hjajj

2014. febr. 5. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!