Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Vannak itt muszlimok? Mennyit...

Vannak itt muszlimok? Mennyit változott az életetek azóta amióta felvettétek az iszlámot?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 26. 18:44
 1/3 A kérdező kommentje:

én is felszeretném venni az iszlámot :) Ha lenne itt valaki aki privátba válaszolna pár kérdésemre akkor az nagyon sokat segítene :)


Helyesírási hibákért bocsi de nem Magyar országi vagyok

2013. ápr. 26. 20:06
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen, itt is vannak muszlimok.

Sokat változott, de ez függ attól, hogy hol, milyen életet élsz, hol dolgozol, mit, mennyire stabil a munkahelyed, az életed melyik szakaszában vagy,pl diák vagy v vállalkozó, más munkavállaló, mert mindenre ki fog hatni. Sok új barátod lesz, de sok fog elhagyni emiatt. Az iszlám nem csak egy vallás, hanem egy teljesen új életforma.

Mindenképpen tanulmányozd alaposan, mielőtt felveszed, és csak teljes meggyőződésből lesz értelme, sokan férfi miatt veszik fel, és nem tudnak róla semmit és csodálkoznak hogy mi hogy van/lett. (ezt nem rád írtam, hanem itt van pár lány, aki ezt és így csinálta) ...

Van egy hiteles magyar honlap: [link]

itt találsz hasznos információkat mindenről, ami neked kellhet.

Remélem, tudtam segíteni.

2013. ápr. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszi :) Nagyon erősödik bennem az a gondolat , hogy ez az igazság :) És én nem akarok mindenféle butaságban élni :D :) Csak az igazságban :) az Iszlám az igazság :) Kapcsolatba tudnák kerülni vagy kapcsolatba tudnál hozni 1 ,,nagy tudású muszlimmal´´ ? Mert lenne 1 elég erős kérdésem :)
2013. ápr. 27. 14:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!