Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Illuminati = Isten?

Illuminati = Isten?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy az, ami eljön (eljövendő) és amit "Illuminati"-nak nevezünk,

az maga ISTEN.


A zsidókereszténységet egyértelműen egyiptomi-egyiptomi eredetű és szellemiségű kultuszokként tudom beazonosítani (ha a lényegi összetevőiket nézem).


Úgy gondolom, hogy a Föld misztériuma "Egyiptomhoz" kötődik,

tehát az a misztérium, amit "Egyiptom Misztériumának" nevezek

minden emberre vonatkozik, aki ezen a bolygón él,

mivel ez egy ős és közös misztériumunk.


Én ezt nagyon szentnek érzem és a jelképek az utcán is "beszélnek nekem" és feltárják azt, hogy mi történik velünk és hogy mi fog történni.


Véleményem szerint jóra fognak fordulni a dolgaink.

Mindannyian egy közös sorsot viszünk és mindannyiunknak közös az útja.


Úgy gondolom, hogy "eljöveteli időszak" van, de nem "Jézus" stb. jön el, hanem maga ISTEN.


Kíváncsian várom a hozzászólásaitokat!



2014. febr. 11. 01:18
 1/4 anonim ***** válasza:
89%

Rossz következtetéseid és elképzeléseid vannak. Az illuminati az maga a Sátán zsinagógája, amit Jézus el fog törölni a Föld színéről.

http://www.youtube.com/watch?v=k91nqLluZJo


Ha ezek ellenére is vonzónak találod az illuminatit és ragaszkodsz a beteges hazugságaidhoz, akkor menj el Egyiptomba és nyald körbe a piramisokat.

2014. febr. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 r.sentinel ***** válasza:

Kedves kerdezo !!!


Illuminati szonak semmi koze semmilyen Istenseghez.

A jelenteset pedig gondolom tudod, tehat ertelmetlen az egyenlo jel.

Az eljoveteli idoszakra meg boven varhatsz, de akkor se Isten-re hanem a Teremtore legfennebb.

2014. febr. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Bocs,de leginkább sváb és egyéb bajor származású felmenőim vannak,nincs sok közöm Egyiptomhoz.



Illetve semmilyen egyiptomi eredetű gondolat nem él a világnézetemben,szal valóban,semmi közöm az egyiptomiakhoz.


És igazából az OTP bankot is nevezhetnénk egyenlőnek istennel,mert annak is ugyanannyi logikai köze van hozzá.


Végeredményben:


Kérded=Hangzatos ezosaláta


Az eljövetelre meg várjál csak,nem az én időmet vesztegeted.

2014. febr. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

A külső szemmel látható világban egy hideg (és ragyogó) fényű "Illuminati" tevékenykedik / tevékenykedhet,

de a belső szemmel látható világban más van.

2014. febr. 16. 00:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!