Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ákán bűne (Józsué,7 rész)...

Ákán bűne (Józsué,7 rész) 9-10 éves gyerekeknek vasárnapi iskolában hogyan tanítsam a történetet játékosan?

Figyelt kérdés

Szeretném valami játékhoz, vagy kreatív feladathoz kötni, hogy ne csak a "száraz" anyagot kapják, hanem élvezzék is.

Ötlet? Eljátszani nem szeretném velük...


2014. febr. 14. 20:46
 1/3 kefa 2000 ***** válasza:
T.Kérdező! Megvallom,első olvasatra az merült fel bennem,miért kell 9-10 éves gyerekeknek ilyen anyagot egyáltalán leadni. Majd vettem a fáradtságot és fellapoztam hátha én emlékeim fakultak meg,és bizonyára eljátszható gyerekekkel a történet.Ledermedtem.Hát komoly dramaturg ismeretekkel is gondot okozna ezt megtenni.De leülnék láthatatlanul egy sarokba és szívesen megnézném. Ugyan érdemben nem valószínű,hogy segíteni tudnék,de őszinte részvétem.Esetleg ha megjegyezhetem javaslom neked és nem is a gyerekeknek hogy olvasd el többször,sőt a gyerekekkel együtt és esetleg őket kérdezd meg hogyan játszanák el.Azt mondják az élet a legjobb rendező. Üdv.
2014. febr. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Pont azt írtam, hogy NEM szeretném eljátszani... arra szeretnék valahogy rávilágítani, hogy ha Isten mond valamit, akkor törekedjünk rá, hogy ne szegjük meg.
2014. febr. 14. 23:28
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Ezt az oldalt javasolom:

[link]


Üdv. Péter

2014. febr. 14. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!