Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Biblikus és bizonyított...

Biblikus és bizonyított esemény valamint logikusnak nevezhető az az elmélet, miszerint Jézus már megkezdte 1000 éves uralkodását? Ha van erre évszám is, akkor miért pont akkor?

Figyelt kérdés

2014. febr. 16. 11:09
 1/9 anonim ***** válasza:
46%

Kedves kérdezö Krisztus valóban a Bibliai kronológia szerint 1914-ben kezdte el a mennyben az uralmát. Ekkor teljesedett be a Jelenések 12 részéböl, a nagy viaskodás a mennyben amelynek az eredménye az, hogy a sátán és démonai ki lettek dobva a mennyböl.


Ezeréves királysága amiröl a Jelenések könyve ír, az a Föld felett lesz és az Armageddoni csata után kezdödik.


Hogy mi szerint lehet ezt kiszámolni, ez elég bonyolult számítás. Egy kis idö, és figyelem szükséges hozzá, de ha érdekel, kérlek beszélj egy Tanúval, elmehetsz nyugodtan a Királyságterembe is a saját Bibliáddal a kezedben, és kérd meg öket hogy magyarázzák meg neked, hogy is van ez. Nyugodtan kérdezz.

2014. febr. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
grkaty nem félsz, hogy a neved ki lesz (vagy már ki van) törölve az élet könyvéből?
2014. febr. 16. 12:35
 3/9 anonim ***** válasza:

Garantáltan nem.

Ugyanis egy bármiféle uralkodás akkor kezdődik el, amikor az uralkodót - a nép előtt - jogaiba helyezik.

Vagyis nyilvánosan.


Jézust ki, hol (milyen nyilvános helyen) és mikor helyezte a jogaiba?

2014. febr. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egy uralkodás akkor kezdődik, amikor az uralkodó a trónon elfoglalja a helyét, és ez már mennybemenetelkor megtörtént. Majd eljő, amit mindenki látni fog és csak aztán kezdődik az 1000 év. Az én állításomnak legalább van bibliai alapja.
2014. febr. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem.
2014. febr. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

2-es és mond mivel törölted ki a nevemet az élet könyvéböl? Ki adott neked arra hatalmat, hogy TE itélkedj?


Hát nem tudod mit mondott Jézus Krisztus? "Ne ítéljetek, hogy ne itéltessetek"

Pont

2014. febr. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Szeressük egymást ***** válasza:

Az Őrdögtoronynál az agy nem a

racionális gondolkodás eszköze, hanem

inkább egyfajta érdekérvényesítő

gépezet. Az Őrdögtorony a rációt sokkal inkább

használja önigazolásra és különféle

egyéb ideológiák gyártására, minthogy elismerje, hogy a hamis próféciáik nem teljesedtek be. :-)

2014. febr. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Szeressük egymást ***** válasza:

"Hogy mi szerint lehet ezt kiszámolni, ez

elég bonyolult számítás."


Ezt sajnos az égiek sem tudják, csak az Őrdögtorony.

2014. febr. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

"mond mivel törölted ki a nevemet az élet könyvéböl?"


Neked mibajod van? Mondtam én olyat, hogy kitöröltem? Mintha az én hatalmamban állna... kivagy te, hogy ilyeneket feltételezel rólam? Ki hatalmazott fel arra, hogy ileneket feltételezz rólam?


Pont.


Gyökér.

2014. febr. 16. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!