Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Kedves keresztények, mit...

Kedves keresztények, mit gondoltok a (tejsavó) fehérje-izolátumokról és szénhidrátok fogyasztásáról?

Figyelt kérdés
Böjtnek számít, ha valaki csak multi-vitaminnal dúsított tömegnövelőt vagy étrend helyettesítőt iszik? (néhány g vagy ml formájában)?

2014. márc. 2. 20:44
 1/7 Szeressük egymást ***** válasza:
Ilyen kis mennyiségben amit írtál, szerintem nem káros. Persze, hogy böjtnek számít. Csak nem az a csontkemény böjt, mint amikor valaki csak vizet iszik.
2014. márc. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 sandor76 ***** válasza:
29%

Persze!minden oke.

Mindent szabad,de nem minden hasznos.

Egy ertelmes ember eltudja donteni mi egeszseges,es mi nem az.

Isten nem mondja meg mit egyunk,de adott eszet[nemelyeknek].

2014. márc. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
36%

Olyanok válaszát vedd alapul, akik szoktak böjtölni, ne azokét, akik állandóan agyatlanul dumálnak bele mündenbe, mert nekik nem adatott ész.

Úgy tudom a böjtnek megvan a maga haszna és ezért van előírva, hogy hogyan kell csinálni. Ezért kéne hozzáértő, aki nem vagyok, ahogy az előttem szólók sem. Nincs erre vonatkozó weboldal?

2014. márc. 3. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát többet használ ha inkább a szívedet nyitod meg teljesen Jézusnak és napi 2-3 órát töltesz a jelenlétében.

És tőle kéred a segítséget, hogy kedves legyen az életed előtte.

2014. márc. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A tejsavó nem hús, még úgy sem, mint a hal. Bár vannak keresztények (görögkeletiek, de más keleti egyházak is), akik szigorúbban böjtölnek, ők ezeket nem fogyasztják böjtben, mert nekik csak a halak és a tenger gyümölcsei a megengedett állati eredetű élelem a böjti időszakban.
2014. márc. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 sandor76 ***** válasza:
0%

Gyumolcs,zoldseg,mozgas,de nem edzoterembe,hanem masoknak segiteni ,na ez lenne keresztenyes.

A multi -vitamin,meg izolatumok es a tobbiek,ez mi.

Mind kitalalt eheto valami ami nem egeszseges.

Ha az lenne minek a zoldseg-gyumolcs,meg ilyesmi.

Ha nem az akkor meg minek az egesz.

Reklam,penz,te pedig nezd meg magad,20-30-ev mulva.

Ilyesmit irtam csak roviden.

2014. márc. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A fehérje táplálékkiegészítő. A tápkiegek egy nagy halmaz, sok kisebb csoporttal, a fehérje az egyik. Ezek tulajdonképpen élelmiszerek, makrotápanyagok könnyen megehető formában, hogy ne kelljen mindig húst enni, ha épp nem tud az ember. Természetes anyagok. "hatásuk" ugyanolyan, mintha másféle kajaformában enné meg őket az ember.Szóval szerintem nem jó böjtre.
2014. márc. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!