Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A kaját most csináltam meg...

A kaját most csináltam meg amire telni fog a jövőbe ez lenne: reggelire : 170 g konzerves hal délben: 170 g konzerves hal délután 4 kor vagy ha edzek utána: whey protein tejsavó fehérje koncentrátum vacsora: 170 g konzerves hal szerintetek ez jó?

Figyelt kérdés
2014. febr. 5. 17:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Csinálj új étrendet. Ez szörnyű.

Ráadásul ha megnézed, a konzervhalaknak 2000-7000(!) van a kilónkénti ára, és sajnos a legtöbb halkonzerv növényi olajos. Olcsóbban kijönnél csirkemellel, combbal, ha akciókor veszel sokat, zölséggel, rizzsel. Ez nem étrend, ez 3 konzervnyi f*s.


Nem azt mondom, én is szoktam néha halkonzt enni (saját vagy sós lében), de nem erre kell alapozni az étrendet. És nem csak ezt enni egész nap!

2014. febr. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem ba_ogattak még a szájszagod miatt?

Tényleg elég vacak. Nem drágább, ha napjában 1x eszel csirkét, meg 1x megeszel 4-5 tojást. Kis rizzsel, puffasztott rizzsel, tk. kenyérrel.

2014. febr. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Frontosa ***** válasza:

Ez sz.r és még nagyon drága is.

Mégis mennyiből jön ki az a 3 konzerv?

Napi 800 forintból jó étrendet lehet összerakni, kétlem, hogy ez a semmi étrend sokkal olcsóbb lenne.

Üdv,

2014. febr. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!