Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Szerintetek lehet a gyermekem...

Szerintetek lehet a gyermekem édesapám reinkarnációja, ha fél évvel édesapám halála után született?

Figyelt kérdés
2009. dec. 13. 14:58
1 2 3 4 5
 1/43 anonim válasza:
48%
nem hiszem,hogy pont az édesapádat szülted meg. Szóval nem.
2009. dec. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
29%
viccet félretéve: erősen javasolnám számodra egy pszichiáter felkeresését.
2009. dec. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
47%
15:05 ös egy idióta... Nem pszihiáter kell neked hanem egy sorselemző/asztrologus. Ő majd megmondja. Nem tartom valószínűnek hogy pont apukád lenne, de akár lehetne is.
2009. dec. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
47%
igen. 50% esélyed van rá. vagy igen, vagy nem...
2009. dec. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
72%
egyszer egy ilyen reinkarnációval foglalkozó ismerősöm azt mondta, hogy gyakran ugyanabban a családban születnek újra az emberek, mert ragaszkodnak a szeretteik szeretetéhez, szóval ha ilyen van, és így van, akkor simán.
2009. dec. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
67%

15:05-ös amire a pszichiáter nem tudna mit mondani, hisz az ember hite nem mentális betegség, sőt annyira egészséges, mint a reggeli wc-re járás.

Ráadásul az hogy ki miben hisz, mindenki magánügye, ha te ebben nem, akkor ne szólj hozzá a témához.

Ennyi.

2009. dec. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
50%

Az rendben van, hogy vannak szkeptikusok, de ha nem tudnak érdemben hozzászólni, akkor ugyan mi készteti őket az okoskodásra? Reméljük a belső kétely, érzik hogy mégis van itt valami furcsa dolog a háttérben.

Dr. Michael Newton pszichiáter sem hitt semmi ilyesmiben, én sem. Én mérnök lettem, ő pedig pszichoterapeuta, aki később megírta a "Destiny of Souls" könyvet. Már olvasható magyarul is ez a bestseller, Lelkünk útja néven. Nem vagyok könyvügynök, de ilyen jó, megnyugtató és hasznos könyvet még nem láttam.

Nézd meg pl. ezt a linket:

[link]


Most válaszolok:

Igen, elvileg lehet. A lélektársak valóban ragaszkodnak egymáshoz, különféle szerepekben szívesen élnek együtt előzetes terv, megegyezés alapján.

Gondolom a 6 hónap azért zavar, mert a gyermeked fogantatásakor édesapád még élt. Ez nem gond, megoldható, egyrészt a lelkek némelyike csak később és fokozatosan költözik az embrióba (pl. 3-5 hónaposan pont elég) másrészt az erősebb lelkek tudnak duplikálódni is, azaz akár 2 testben is lehetnek jelen egyszerre, még ha ez hihetetlen is.

Azonban az igazsághoz tartozik az is, hogy ilyen gyorsan nem szokás általában visszajönni, de ha ez fontos valakinek, akkor semmi akadálya.

Végül azt tanácsolom, hogy ezek a tények ne nagyon befolyásoljanak, a gyerekedet ne azért szeresd vagy ne szeresd, mert esetleg apád egykori lelke működik benne, hanem azért, mert a gyermeked. Ez elég kell hogy legyen.

2009. dec. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
62%

mivel nem pont akkor született meg,mikor még édesapásd élt,így lehetséges,amúgy az mindegy,hogy hat vagy kilenc hónap,mivel a túlvilágon nincs tér és idő!

Én meg a nagyapámnak voltam az apja..

ha őt látod a szemében,akkor valószínű!

2009. dec. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
68%
és azt kihagytam,hogy a lélek nem a fogantatás pillanatától van a testben..
2009. dec. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
52%
hanem mikortól? Én pont úgy tudom, hogy a fogantatás pillanata nagyon nagy jelentőséggel bír, sőt a lélek is akkor lép a képbe. Ha azt nézem, hogy addig él a test amíg a lélek benne van akkor logikusabb, hogy onnantól is él ahogy belelép.
2009. dec. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!