Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Vannak az oldalon olyanok...

Vannak az oldalon olyanok akik a Hit Gyulekezetehez tartoznak?

Figyelt kérdés
2014. márc. 7. 11:02
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Hogyne.


Menj Kultúra és közösség témakörbe és ott a Vallás topicban biztos találsz gyülekezetbélieket.

2014. márc. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Köszike
2014. márc. 7. 11:29
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen, többek között én is oda tartozom.
2014. márc. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Igen.
2014. márc. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Én csak tartoztam. De valami konkrét kérdésed is van hozzájuk, vagy csak érdekelt, hogy tényleg léteznek-e?
2014. márc. 8. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Erdekelt hogy vannak e itt az oldalon mert en is oda tartozom . Megkerdezhetem kedves utolso hogy te miert csak tartoztål?
2014. márc. 8. 16:48
 7/19 anonim ***** válasza:
66%

Húúú.... hát rengeteg oka volt a kiválásomnak. Röviden: nem értek egyet a tanaikkal. Pl.:

-Túlzott cionizmus (semmi bajom a zsidókkal, de amit Izrael állam csinál...)

-Beteges és értelmetlen hierarchiai rend

-Pénz és hatalomközpontúság

-Adakozás (nem az adással van a gond, hanem a lebonyolításával és Hack P. kiforgató, manipuláló beszédével)

-A bűnvallás menete/módja

-A vezetőség egy fertő. Ok, hogy nem az emberek miatt kell eljárni, de ne tanítson olyan a Bibliáról aki...

És még sorolhatnám.

A tanok nem, de a felépítés, módszer teljesen olyan lett mint a katolikusoknál. Tévedhetetlen vezérkultusz, megfélemlítés, bűntudatkeltés, manipulálás,...

Megkérdezhetem, hogy te mióta vagy ott, hogyan kerültél bele és hány éves vagy?

2014. márc. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm vålaszodat en 1997-ben tertem meg meg låny voltam))34 eves vagyok.
2014. márc. 8. 20:18
 9/19 A kérdező kommentje:
ez lemaradt))) Båtyåm tert meg es rajta keresztul kerultem be a gyulibe .Nekem ö nagy bizonysåg volt ahogy ö elt es hogy megtudott våltozni ,mindig hittem hogy van Isten de, akkor amikor ö megvåltozott gondoltam ezt az Istent en is megakarom ismerni )))
2014. márc. 8. 20:30
 10/19 anonim ***** válasza:
66%
Anno én is gyökeresen megváltoztam. De nem a gyülekezet miatt. Hanem mert hittem valamiben. Hittem, hogy az életemnek van célja, van aki mindig szeret, kaptam egy erkölcsi útmutatást amitől jobb embernek éreztem magam, emiatt helyre állt az önbecsülésem. Láthatóan sokkal jobb emberré váltam. De ha ugyan ekkora hittel tértem volna meg bármelyik más egyházba, ugyan ez lett volna. Félre ne érts, még mindig hiszek, de már nem abban a tanításban :)
2014. márc. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!