Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ti felvennétek-e a fenevad...

Ti felvennétek-e a fenevad bélyegét?

Figyelt kérdés
én biztos hogy felvenném a bélyeget, csak nem mindegy ki lesz az antikrisztus

2014. márc. 8. 16:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nem. Az Antikrisztus pedig a történelem legnagyobb vesztese lesz.
2014. márc. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Ki az a hülye, aki önként felvenné? Ja...te.

Egyébként a kényszerzubbonyra gondolsz?

2014. márc. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
0%

És kérdék Jézust a hívei, mikor amaz lejöve a Szent Hegyről: -Mester, honnan fogjuk tudni az Első Idők végét, mik lészendenek a jelek?


S felelé Jézus: Bizony, bizony mondom néktek, az utolsó időket csak a mennyek fiai érik majd meg vala. Azért ne keseregjetek, mert az idők végét könnyen felismerhetitek: mikor az asszonyok kátrányt hánynak, és röpködnek kénköves ménkűk, akkor megnyílik majd az ég fala, és jön elő onnan a 177 trombitás angyal; és egyik azok közül Gábriel lesz vala. És levén az ő kezében egy pallos, melynek nyele Izsák oszlopából faragtatik majd vala, és lesz ama pallos tüzes, és belőle aranyló lángok jövének és ama lángok tüzesek valának vala. És fogja Gábriel mondani vala: Ím, elküldött engem az én uram, hogy megtisztíttassál ama bűnök bűzös fekélyeitől. És mártá aranyló lángpallosát az Bestiának testébe, s kicsordula annak aranyló vére, mely tejjé és mézzé vála valik vala.



/Heródes könyve, "A Fenevad fogantatása", 11:34,53''/

2014. márc. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

....és hogyan érted, mi a fenevad, és mi a bélyege? És mit jelent az, hogy felvenni a fenevad bélyegét?


Katy

2014. márc. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
85%
Ha leejti és nem veszi észre, akkor persze. Fontos a jómodor és a segítőkészség.
2014. márc. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
40%
Mindenki felvette a fenevad bélyegét. A vonalkódban is benne van a 666. Az egész média és az összes reklám tele van a fenevad számával ami a 666. Mivel a Föld vezetői megszállott és okkult Sátánisták. 10 éven belül mindenkibe egy RFD chippet fognak beültetni. Ez az Új világrend célja.
2014. márc. 9. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
46%
Így van, és az utolsóhoz még annyit tennék hozzá, hogy az izraeli zsidótőke áll mindennek a hátterében, aki a Rotschildeken és még három családon keresztül irányítja a világ vezetőit, akiket a Bilderberger-konferencián gyűjt össze, és a francia forradalom, mindkét világháború, meg az állítólagos holdraszállás is az ő művük volt, plusz a jegybankokat meg az árfolyamokat is ők irányítják, amivel többek között a nagy világválságokat is előidézték, s mindezekkel csak az volt a céljuk, hogy meggyengítsék a világok kormányait, hogy egy új, egységes világhatalmat építsenek ki, amit a Szíriuszról fognak irányítani. Mindezt már az atlantiszi korban eltervezték. Akkor még léteztek a Régi Bölcsek, akik a titkos tudást az emberiség javára használták, de aztán a zsidók egy kis csoportja megrontotta az embereket, ezért Atlantisz elsüllyedt, és a becsukódott az emberek Harmadik Szeme, és ez a tudás az egyiptomiakhoz került, akik eltemették a Szfinx alá, míg maguk a Bölcsek a Himalájába menekültek, ahonnan a Dobogókőn keresztül irányítják a világ történéseit, mivel ott van a világ szívcsakrája, és a Kárpát-medence pont az egykori Atlantisz helyén fekszik, és pont ezért minket sújt a turáni átok, mert a világ szívcsakrája jelenleg a Nibiru ártó hatása alatt áll. Mindez szupertitkos, de én azért elmondom, mert beavatott vagyok.
2014. márc. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Mulder614 ***** válasza:
A fenevad bélyegét akik felveszik azok az örök megsemmisülésre kerülnek. Ezért nem érdemes felvenni a bélyeget.
2014. márc. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
én vagyok a kérdező, de aki nem veszi fel a fenevad bélyegét, az meghal, azért mert nagy keresztény, zsidó, iszlám üldözések lesznek akkor fejét veszik
2014. márc. 9. 23:10
 10/17 A kérdező kommentje:
engem nem öl meg az antikrisztus, mert én szeretem őt és engedelmeskedek az akaratának
2014. márc. 9. 23:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!