Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mért támadja a média ilyen...

Mért támadja a média ilyen erősen a muszlimokat?

Figyelt kérdés
Londonban éltem az elmúlt egy évben, és bármikor ha újságot olvastam, legalább 1 iszlám ellenes cikk volt benne. Manapság sajnos a gyilkosságok minden naposak, de ha azt egy fehér teszi aki keresztény, nincs megemlítve hogy ő keresztény volt, ellenben ha egy példáúl egy arab akkor a főcímben nagy betüvel van: Ismét gyilkolt egy muszlim...
2014. márc. 11. 13:00
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

" Saját szavai szerint a vallás neki csak mentális erőt ad. A kereszténység teljes félreértését és a személyes Krisztus-hit hiányát mutatja Breivik naplószerű feljegyzéseinek az a része..."

Erről beszéltem itt ha a kereszténység nevében gyilkolnak akkor az meg van magyarázva hogy azért tette mert nem is igazi keresztény. De muszlimoknál ezt nem említik, pedig szerintem igazi muszlim sem gyilkol.

2014. márc. 11. 14:11
 12/25 A kérdező kommentje:
10-es, igazad van. Most volt nemrég hogy egy muszlim megölte 3 lányát, mert "rossz fiúkkal randiztak" De én most nem ezekről beszélek.
2014. márc. 11. 14:17
 13/25 anonim ***** válasza:
Akkor linkelj már néhány cikket, légy szíves, mert így nem értjük a kérdést.
2014. márc. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Egy rendes muszlim nem gyilkol. Csak olyan vallasi dogmak szerint eli az eletet ami nem osszeegyeztetheto az europai normakkal, gondolok itt a nok diszkriminalasa, a vegyes hazassagokban a szuletendo gyerek eroszakos muszlimalizalasa, stb. Egyes arab orszagokban ok hogy van vallasrendorseg, de europa tullepett mar a sotet kozepkoron.
2014. márc. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

Én nem ismerem el a muszlim vallást.

A török vendéglőben is mindig szidom őket, mert nincs rántott karaj. Allah tossza farba mindet.

2014. márc. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

Ebben a témában én Digoval értek egyet. Betelpülnek Európába, aztán mindenki igazodjon az ő vallásukhoz, pedig ők a kisebbség. Hol normális ez? Én olyan helyen élek, ahol sok a muszlim, de csak a baj van velük. Amikor a "kedves" muszlim fiatalember elkezd a buszon angolul ordibálni a haverjának, hogy a fehér ember gonosz és ostoba, de tök jó, mert nekik joguk van harcolni ellenük, akkor nem igazán érzem magam biztonságban. Mindezt egy európai országban!

Másrészt sok muszlim családban itt az a szokás, hogy ha a kamasz lányuk egy nem muszlim fiúval jár, akkor a lánynak egyensúly problémái támadnak és a kis ügyetlen "véletlenül" kiesik az ablakon, pedig hát az egész család ott volt a szobában...


Most úgy is meg fognak érdezni a nők, akik muszlim pasival házasodtak és megmondják, hogy ez mind nem igaz, csak az agyunk lett kimosva, mert a muszlim férfiak csodásak.

2014. márc. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

De azt ugye tudjátok, hogy ez a nőkkel szemben való diszkrimináció erősen ki lett sztereotípiázva?

A nőknek a vallásban csak egy kicsivel van kevesebb joguk az iszlámban. Az az igazság, hogy a szokás/hagyomány az, ami elnyomta a nőket az Iszlám országokban, nem pedig maga a vallás. (az viszont elképzelhető, hogy maga a vallás engedett utat, egy ilyen hátrányos felfogásnak, ami lealacsonyítja a nőket)

2014. márc. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 János114 ***** válasza:

Egyszeru es egyben osszetett

Ugyanis a média (pl.:újsàgok) mar reg nem a szolas szabadsagarol szolnak . Vannak bizinyos magancegek es szervezetek ak

2014. márc. 12. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 János114 ***** válasza:
0%

Egyszeru es egyben osszetett hogy miert pont a muszlimokat tamadjak. A media mint az ujsagok mar reg nem a szolas szabadsagrol szol . Vannak magancegek es szervezetek amik a kapitalizacio reven a nyugati "fejlett" civilizaciokban mindent megtehetnek kormanyokat dontenek haborut indithatnak

A media a legjobb fegyver az agymosasra . Szetbomlasztjak a csalàd szentseget es a nemzeten beluli osszetarto eroket mint a vallast es a nacionalista osszefogast. Azert kulonallo es onzo emberi lenyeket kapjanak akiket konnyu manipulalni

Es jon kepbe az Iszlam ..lehet oket szeretni v utalni de megingathatatlan a hituk es eros az osszsfogoerejuk es elutasitjak a kapitalizmust

A nyugatra valo betelepulesukkel ezt a szellemiseget terjesztik el ami nagy gondot okozhat a fejeseknek ezert lassan es modszeresen ellenuk hangoljak a vilagot

2014. márc. 12. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

" elutasitjak a kapitalizmust A nyugatra valo betelepulesukkel ezt a szellemiseget terjesztik el ami nagy gondot okozhat a fejeseknek ezert lassan es modszeresen ellenuk hangoljak a vilagot"


Akkor minek jönnek ide, ha itt annyira rossz nekik és annyira más az értékrendjük? Én sem költözöm Szaúd-Arábiába és hordok.miniszoknyát meg eszem disznót, miközben panaszkodom, hogy nem fogadnak el.

2014. márc. 12. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!