Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Most akkor ezt hogy hívják? Lent

Most akkor ezt hogy hívják? Lent

Figyelt kérdés
Hiszek mindenféle dologban pl Sátán Isten meg úgy minden természetfellettiben.....Kersztény katolikusnak vagyok megkersztelve de valahogy kicsit hidegen hagy..a sátánizmus pedig elég gyakran és sokkal jobban érdekel...én istenben is hiszek és a sátánban is egyaránt...most akkor ezt hogy hívják? van egyáltalán ezt megnevező szó? PLS mit csináljak? ><
2014. márc. 25. 18:14
 1/5 anonim ***** válasza:
nem tudom, de a keresztyének is hiszik, hogy van Sátán...csak tudják, hogy neki nem lesz jó vége, ezért Istenben bíznak
2014. márc. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A Bibliát komolyan vevő emberek is hisznek Istenben és Sátánban - erre nincs speciális szakkifejezés - viszont azok az emberek Isten mellett kötelezték el magukat.
2014. márc. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A hit nem azt jelenti, hogy elhiszed, hanem azt, hogy benne bízol. Amikor azt mondom, hogy <higgy bennem>, akkor sem azt kérem, hogy hidd el, hogy vagyok, hanem azt, hogy bízz bennem. Kiben is hiszel (bízol) akkor?
2014. márc. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia


Ha Sátán nem létezne, akkor az egész keresztényi életnek semmi értelme nem lenne,

Ám Sátánnal nem kell foglalkozni, s bár jelenleg most Ő uralkodik a világban, De Isten hamarosan véget vet az uralmának, és a fia Jézus királysága által félre teszi az útból.


Katy Weaver

2014. márc. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát..sátán felé jobban hajlok.. xD jobban el tudom képzelni meg minden ><
2014. márc. 26. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!