Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ha a vonzás törvényével és...

Ha a vonzás törvényével és egyéb ezoterikus dologgal próbálok javítani az életemen az baj?

Figyelt kérdés

Csak,mert nem tudom az életem problémáit,gondjait megoldani a Mindenható meg nem segít, így keresnem kell valami fogódzkodót ami segíthet.

Csak ha jó tudom az ilyen lehetőségeket bűnös dolognak nyilvánította. ( hogy még nehezebb legyen)

Miért is rossz?



2014. márc. 25. 23:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Mi a baj?:(

Te nem tudod megoldani mindenféle külső erő nélkül vagy egy barát/ismerős segítségével?

2014. márc. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Igazándiból azon keresztül belemehetsz a szellemvilágba, az ellenség oldalán. De el kell döntened, hogy melyik csapatban játszol. Azért mert Isten nem válaszol, attól még nem kell az ellenséghez menni segítségért.
2014. márc. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Miért ellenség? Ha megadta lehetőséget miért ne használhatnánk.

Jelen helyzet szerint vannak dogok amiket nem valószínű, hogy egyedül orvosolni tudok.

Na meg nem árt valami kapaszkodó.


Szerintem Ő nem foglalkozik azzal, hogy bárkin is segítsen. Nem csak nekem,neked,de az éhezőknek és nyomorgóknak sem segít ! Akkor miért segítene annak aki jobb létben él?

Mindent ránk emberekre hagyott és a világ olyan is lett.

Ha bármivel is próbálsz magadon segíteni az bűnös dolog.

Tehát éljél rosszul,szenvedj,nyomorogj,éhezz,mert mások így irányítják a világot. Te ne próbálkozzál. Csak fordítsd oda a másik orcát és élvezd,hogy rossz neked.

2014. márc. 25. 23:39
 4/16 anonim ***** válasza:
Én sem tudok segíteni? Én nagyon okkult vagyok.
2014. márc. 25. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Nem baj, csak nem számíthatsz ezekre (sem).

Azért ezoterikus, mert nem működik, ill. nem úgy működik, ahogy te gondolod.


A vonzás "törvénye" pl. csakis rád hat. Ha be akarsz vonzani valami jót, attól csak te lehetsz jobb - ha sikerül. A környezeted egy fikarcnyit nem fog változni ettől - legfeljebb úgy, hogy látják, ha te jobb vagy és ez tetszik nekik.

2014. márc. 26. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
A vonzás törvénye tkp. csak annyit jelent, hogy a legjobbat hozod ki a lehetőségeidből, és hiszel benne, hogy amihez hozzákezdesz, az sikerülni fog - ha pedig mégsem, akkor sem esel kétségbe. Ebben úgy alapból semmi hókuszpókusz nincsen. Csak egyesek túlmisztifikálták ezt a dolgot és hozzátettek minden hülyeséget.
2014. márc. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Szerinted nem foglalkozik azzal, szerintem meg igen. Műtét előtt álltam, kértem Istent, hogy gyógyítson meg, meggyógyított,(porckorongsérv). Kértem munkát 200ezres fizetéssel, kétszer is kaptam. Sokmindent tudnék még mondani, és gondolom sokan tudnának mesélni.
2014. márc. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 János114 ***** válasza:

T Kerdezo

Vozas torvenye?

Ezoteria masneven boszorkanysag

Ez mind kamu... miert gondolod h ez jobban bevalik mint ha a mindenhatohoz fohazkodnal

Azt allitod nem segit neked.

Nos ha te nem ra hagyatkozol a kezdetektol fogva hanem az ordog jatekaival hazardirozol akkor tudod mire szamithatsz

A vonzas torvenye meg kamu . A Bibliabol vettek

Segits magadon es az Isten is megsegit!

Ismeros? :)

2014. márc. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Hát, nem tudom, biztosan bennem van a hiba, de én az elmúlt 55 évben se istentől, se holmi vonzás törvényétől nem vártam el, hogy segítsen rajtam. Én én vagyok, az én problémámat én ismerem a legjobban, tehát én tudom megoldani. Nyilván sokkal kényelmesebb mástól várni a segítséget, aztán okolni, hogy nem érkezett meg. Erre találta ki az ember istent, meg az ezotériát.
2014. márc. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

7-es Nyugodtan mesélj meg mások is, mert kíváncsi vagyok.

Én is kértem Istentől és az ellenkezője történt.

Vagy azért, mert nincs hitem és ezáltal nem is foglakozik velem vagy, mert a rossz vezet majd a jóhoz.

Még nem derült ki.

2014. márc. 26. 19:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!