Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hogy kellene hozzá állni ehhez?

Megfelelő kérdése:

Hogy kellene hozzá állni ehhez?

Figyelt kérdés

5.móz.20 Ha pedig egy próféta elbizakodottan olyan igét mond az én nevemben, amelyet nem parancsoltam neki, vagy ha más istenek nevében szól, az a próféta haljon meg!21 De gondolhatnád magadban: Miről ismerjük meg, hogy nem az Úr mondott egy igét? 22 Ha egy próféta az Úr nevében mond egy igét, de az nem történik meg, nem teljesedik be: azt az igét nem az Úr mondotta, hanem a próféta mondta elbizakodottságában; ne félj tőle!



Nem hátat kellene fordítani, minden olyan embernek, akiknek a próféciáiról, mára már nyilvánvalóan kiderültek, hogy hazugságok?


Ehelyett egyházakat alapítanak és tömegek mennek utánuk.


Ezek nem apró tévedések, egyházakat építenek ilyen próféciákra.


Miért nincs ennyi józan ész az emberekben, hogy ezt belássák?



2014. ápr. 1. 10:09
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Te hogy nem tévedtél sosem?

Ja, kitaláltam!!!

Nem próbáltál kitalálni semmit elöre! :D


Képzeld, Jehova Tanúi elöre megmondták, hogy 1914-ben kiemelkedö történelmi esemény fog történni!

Hogy a csudába nem sikerült egy vallásnak sem eltalálni ezt a dátumot sem, és az óta egyetlenegy dátumot sem???

Mi az oka?

Ja kitalálom!

Nem is próbálták meg!

Kérlek ez után ne nagyon ugass ezekkel a dátumokkal kapcsolatban, mert nagyon nem vagy a helyzet magaslatán!

2014. ápr. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Szia 11-es válaszoló.


Megértem, hogy támogatni szeretnél minket, de nem így kellene. egyébként a tanúk nem kitalálták, hanem a biblia kutatások során ébredtek rá.

s ha mások is ezt tették volna ők is rájöhettek volna, de el vannak foglalva a vagyon gyűjtésével, és a világba való beilleszkedéssel.


A másik válaszolónak pedig annyit, hogy az apostoloknak is voltak téves várakozásaik, de Jézus nem zavarta haza a követőit, hanem továbbra is együtt folytatták a munkát.

Mert akarták Támogatni Jézus királyságát, és nem haza menni lábat lógatni...


Katy Weaver

2014. ápr. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!