Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Bibliát jól ismerők, egy...

Bibliát jól ismerők, egy konkrét részt keresek az Új Testamentumból?

Figyelt kérdés

Azt a részt keresem, amikor egy házaspár azt hazudja Jézusnak, hogy minden vagyonukat neki adták, de a valóságban egy kis részét elrejtették. Jézus tudja ezt, és először a férjet vonja kérdőre és öli meg, majd a feleségével ugyanezt teszi.

A másik részt, a fügefa örökre elszárítását megtaláltam, de ezzel nem boldogulok most, az online keresőbe sem sikerült a megfelelő szavakat beírnom úgy látszik, pedig biztosan tudom, hogy van ilyen rész.

Köszönet minden segítségért.



#Biblia #Új Testamentum
2014. ápr. 1. 23:55
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

Ilyen baromság nem szerepel a Bibliában.

Akkor többeket lemészárolt volna.

Olyan szerepel benne, hogy egy szegény szégyenkező koldust megdicsér, mert az a kevés amit a többiekért adott, a mindene volt. A többiek meg csak a megtakarításuk egy részét dobták oda.

2014. ápr. 2. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Gondolom a fügefás részt sem értetted meg, csak felspannolt valamelyik zöld haverod.
2014. ápr. 2. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nem jó helyen kerested! Apostolok cselekedeteiben szerepel jóval Jézus mennybemenetele után:

[link]


Üdv. Péter

2014. ápr. 2. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Harmadik válaszoló, nagyon szépen köszönöm, valóban rossz helyen kerestem. Pontosan erre gondoltam, még egyszer, nagyon szépen köszönöm! Bárcsak adhatnék száz zöld kis kezecskét, de nem tudok, csak egyet.
2014. ápr. 2. 01:02
 5/9 anonim ***** válasza:
90%
Én adtam egyet.
2014. ápr. 2. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 KZitus ***** válasza:
61%

Szerusz


Ez is az, csak egy másik fordítás:

[link]

2014. ápr. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
*jav: fordítás helyett ferdítés
2014. ápr. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönök minden segítőkész választ, és minden segítő válasznak ment a zöld kéz :)
2014. ápr. 3. 01:26
 9/9 anonim válasza:
jw.org használd bátran!Itt mindent megtalálsz.
2014. ápr. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!