Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Az idei emlékünnepen hány...

Az idei emlékünnepen hány "felkent" Jehova tanúja fogyasztott az emlékjegyekből?

Figyelt kérdés
Világszerte van adat?

2014. ápr. 17. 06:02
 1/6 anonim válasza:
Micsoda?
2014. ápr. 17. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
"Bizony, bizony mondom nektek: Ha nem eszitek az Emberfia testét, és nem isszátok az õ vérét, nem lesz élet tibennetek. Aki eszi az én testemet, és issza az én véremet, annak örök élete van, és én feltámasztom õt az utolsó napon. Mert az én testem valóságos étel, és az én vérem valóságos ital. Aki eszi az én testemet, és issza az én véremet, az bennem marad, és én õbenne.
2014. ápr. 17. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mindenkinek kellet volna fogyasztania ezekből,csak a társulat nem engedi mindnkinek.
2014. ápr. 17. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tisztelt Zöldlomb Legolas, te sem gondolod komolyan, hogy szószerint a kannibalizmus az út ahhoz, hogy Jézus és az atya bennünk legyen és mi ő bennük, igaz?
2014. ápr. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jézus maga mondta ,hogy igy emlékezünk meg róla .Egyébként is akik az emlékjegyeket fogyasza az is kanibalizál.
2014. ápr. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 sandor76 ***** válasza:

A 2015-os evkonyvbe benne lessz.

Sajnos vannak akik meltatlanul veszik magukhoz pontos ismeret hianyaban.

2014. ápr. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!