Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Szeretnék muszlima lenni,...

Szeretnék muszlima lenni, egyre erősebben érzem mit kell tennem?

Figyelt kérdés

Hogyan tudok muszlima lenni? Szombaton megyek mecsetbe, de addig írjatok dolgokat.

20/l



#vallás #muszlim #iszlám #hit felvétel
2014. ápr. 21. 12:36
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
82%

"De ettől függetlenül nem kellene lebeszélni olyasmiről, amiről csak sztereotipikus ismereteink vannak. "


2 evet dolgoztam londonban egy arab helyen muszlimokkal es 1.5 evig eltem egy fedel alatt veluk. A kerdezonek vannak sztereotipikus elgondolasai a muszlim letrol. Oruljon hogy nem oda szuletett.

2014. ápr. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
0%
Igazad van, de a kérdezőt kellene meggyőznöd.
2014. ápr. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
67%

Nem akarom meggyozni, ha erdekli a dolog akkor utana tud jarni, akar el is tud utazni 1 ilyen orszagba.

Ha valakinek az tetszik hogy semmibe veszik es korlatozzak akkor hajra!

2014. ápr. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
79%
Jaaa, hogy csak a gazdag muszlim fiú miatt akarsz leplekben járni, hátha akkor komolyan vesz... hát kiscsillag, erről akkor lekéstél, mikor első szóra ugrottál az ágyába. Innentől kezdve lehetsz te muszlima, akkor sem fog téged tisztelni.
2014. ápr. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 Szeressük egymást ***** válasza:
86%

Tegyük fel, hogy elvenne feleségül. De ezzel a kezdéssel csak olyan férfi tiszteli egy nő személyiségét amelyik pokollá is teszi az életét. A tested miatt lehet hogy még egy darabig jópofiskodna.

Képzeld egy picit magad a férfi helyébe.

Gazdag vagy, és husit keresel. Ráakad a horogra egy húszéves.

Elvennéd feleségül egy életre úgy, hogy chaten ismerkedsz vele és első randin széttette a lábát? Ha komolytalanabb vagy a nőnél, akkor lehet. :-D

2014. ápr. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

"De ezzel a kezdéssel csak olyan férfi tiszteli egy nő személyiségét amelyik pokollá is teszi az életét."


Ezt kifejtenéd?

2014. ápr. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 Szeressük egymást ***** válasza:
53%

Igen.

Szerintem csak egy olyan férfi tud tisztelni emberileg egy egyéjszakás nőt, aki annál is rosszabb állapotban van.

Akkor biztos nem zavaró szempont nála a párválasztásnál.

2014. ápr. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
72%

"Menj el egy igazi kemenyen es szelsosegesen Iszlam orszagba ha mar akkora muszlima vagy, sirva futnal haza.

"


Futna, ha tudna... De sajnos ez egy egyirányú út. Csak odafelé lehet menni... Vissza már nem.


Kérdező, jól gondold meg, hogy biztosan ezt akarod-e. Ha egyszer tényleg muszlima leszel, akkor onnan már nincs visszatáncolás. Ott nem ismernek olyat, hogy "Bocs, mégsem ezt akartam". Ott a vallás fontosabb, mint az életed. Kőkeményen betörnek mint a lovat, ha tetszik, ha nem.

2014. ápr. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
Ti bolondok vagytok, az akarok lenni 4 éve gondolkodom rajta. Ismerem a vallást! Tom miről kell lemondani, a fiú nem játszik közre a döntésembe! Jó h nincs normális válasz! Ja és voltam szíriaba, és lenyűgöző volt!!
2014. ápr. 22. 16:26
 20/26 anonim ***** válasza:
70%

Szíria? Hát lehet, hogy nem mutattak meg mindent....


[link]

2014. ápr. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!