Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Azok akik azt mondják, hogy...

Szabózoli kérdése:

Azok akik azt mondják, hogy Jézus uralkodása már kezdetét vette még 14-ben, mi a véleményük az alábbi igéuről?

Figyelt kérdés

"Ha valaki ezt mondja akkor néktek: Ímé, itt a Krisztus, vagy amott; ne higyjétek."(Mát.24:23)

" Ő pedig monda: Meglássátok, hogy el ne hitessenek benneteket: mert sokan jőnek el az én nevemben, kik ezt mondják: Én vagyok; és: Az idő elközelgett; ne menjetek azért utánok.És mikor hallotok háborúkról és zendülésekről, meg ne félemljetek; mert ezeknek meg kell lenni előbb, de nem jő mindjárt a vég."(Lk.21:8-9)


Azok akik folyamatosan Jézus uralkodásáról beszélnek,és Armagedonnal "fenyegeőznek" minden utca sarkon,és minden lakásba becsöngetve embereket rémisztgetnek és akit csak tudnak tév útra vezetnek.Miért nem figyelnek végre oda,hogy nem Isten akaratát teljesítik hanem "egy" hamis "profétának" a hűlye ábrándjait követik és emberek millióit vezetik a kárhozatba?

Ideje lenne felébredni "testvérek"!



"Hogy ne tántoríttassatok el egyhamar a ti értelmetektől, se ne háboríttassatok meg, se lélek által, se beszéd által, se nékünk tulajdonított levél által, mintha itt volna már a Krisztusnak ama napja."(2Thesz.2:2)



2014. ápr. 22. 22:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Na erre én is kíváncsi vagyok! :)
2014. ápr. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egészítsük ki még ezekkel az igékkel:


„Meglátjátok majd az ember Fiát ülni a

hatalomnak jobbján, és eljönni az ég felhőivel.” (Márk

14,62)


„Mert amiképpen a villámlás napkeletről támad és

ellátszik egész napnyugatig, úgy lesz az ember Fiának

eljövetele is.” (Máté 24,27)


„Ímé, eljő a felhőkkel, és minden szem meglátja

Őt.” (Jelenések 1,7)


“És akkor feltűnik az

Emberfiának jele az égen, akkor jajgat a föld minden

népe, és meglátják az Emberfiát eljönni az ég felhőin

nagy hatalommal és dicsőséggel.”

“Galileai emberek, miért álltok

itt az ég felé nézve? Ez a Jézus, aki felvitetett tőletek a

mennybe, úgy jön el, ahogyan láttátok őt felmenni a

mennybe.” (Cselekedetek 1:11)

2014. ápr. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 sandor76 ***** válasza:

Ha ertened azoknak a verseknek a lenyeget amit jelentenek,orulnel ha hozzad is mennenek minnel hamarabb.

/Noe idejeben is volt hirdetve egy uzenet,amire csupan nyolcan figyeltek.most is van hirdetve egy uzenet,amire eleg sokan figyelnek.

A lenyeg megis az,Hogy sokan semmit sem fognak eszre venni az esemenyekbol,pont ugy mint Noe idejeben.Ezt is Jezus mondta./

2014. ápr. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Most konkrétan mi a kérdésed az általad emlitett bibliaversekkel kapcsolatban? És szerinted Jézus hol kezdte meg az uralkodását?
2014. ápr. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Megkezdte volna már Jézus az uralkodását? Én nem tudok róla,hol írja?

Látta valaki Jézust eljönni az angyalok seregével nagy dicsőséggel?

Én erről sem tudok sajnos,lemaradtam valamiről?

A kérdésem pedig ugyan az,miért hirdettek olyasmit ami még nem jött el? Az általam felsorolt igék magukért beszélnek.

2014. ápr. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!