Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Létezik Isten? Mi az igazság...

KZitus kérdése:

Létezik Isten? Mi az igazság Istenről?

Figyelt kérdés

Érdekelne a véleményetek.

De ki únja a kérdést, vagy nem érdekli, kérem ne írjon :)



2014. ápr. 28. 08:10
1 2 3 4
 31/33 anonim válasza:

Tudom hogy kicsit régi a kérdés de elmondanám a véleményem...

Nem tudom h te milyen vallású vagy de 1)a legtöbb vallás Istenre és igéire alapszik

2) Isten létezik

Isten egy olyan személy aki teremtette a földet(gondolom ennyit te is tudsz)

amikor Ádám és Éva (az első emberpár)bűnbe esett Isten kiűzte őket az Édenkertjéből aztán nagyon sok gonosz ember lett a földön ezért Isten özönvizet küldött a földre..akkor csak Nóé hitt benne és őt és családját meg is mentette!!

Istennek született egy fia:Máriát választotta arra a feladatra hogy kihordhassa Jézust a méhében!

Aztán Isten elküldte a fiát a kereszte hogy aki hisz őbenne üdvözülhessen és vele örökké tartó boldogságban éljen!:)

Szeresd az Urat a te Istenedet teljes szívedből teljes lelkedből és teljes elmédből--ez az első és nagy parancsolat a második pedig hasonlatos ehez:szeresd felebarátodat mint tenmagadat!

2016. nov. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 A kérdező kommentje:

31-es


tényleg régi a kérdés :-),

de a válaszodban sok szeretet van, és ezt köszönöm:-)

2016. nov. 18. 17:38
 33/33 anonim válasza:
Ha evvel tudtam segíteni akkor nagyon szívesen! :)
2016. nov. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!