Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Keresztények, akik visszamente...

Keresztények, akik visszamentek a világba. Te is ilyen vagy?

Figyelt kérdés
Ha te ezt hiszed magadról, hogy te ilyen ember vagy, akkor kérlek írd le röviden mi történt veled.

2014. máj. 4. 17:08
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Mindig is világi keresztény voltam. {már ha az 5D is a világ része}.

A rózsaszín eufória és homályos lebegés a Nirvánában nem kell.

2014. máj. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
70%

Mit értesz az alatt, hogy visszamentek a világba? Elhagyták a vallásukat? Vagy lazítottak rajta? Vagy mit egészen pontosan?

Azt hiszem, én ilyen vagyok.

2014. máj. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
53%

Mindannyian a világban vagyunk, de nem a világból valók. :)


Egy Római Katolikus

2014. máj. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
50%

Hitesnek neveltek, volt 2 év, amíg gyakoroltam is (eljártam önszántamból istentiszteletre, napi szinten olvastam bibliát, imádkoztam, csak keresztény zenét halgattam (pl.: Hillsong), meg ilyenek).

Mi történt? Felnőttem és megjött az eszem. Először magamtól rájöttem, hogy a Bibliát emberek rakták össze, és elég hibásan. Aztán elkezdtem a témában olvasni. Ez csak megerősített. Bár mondjuk az is feltűnt, hogy ha a Biblia tényleg igaz lenne, akkor is nagyon kicsavarják az egészet (még mindig a hitesekről beszélek).

4 éve, hogy kiváltam, azóta boldogabb és szabadabb vagyok :) Teljesen megváltoztam, mindenki szerint az előnyömre. Eszem ágában nem lenne újra hagyni, hogy bármilyen vallásnak a vezetője irányítson!

22/L/Agnosztikus

2014. máj. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!