Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A Tengri-kultuszról szóló...

A Tengri-kultuszról szóló angol nyelvű könyvek miért nem jelennek meg magyar fordításban? Mert én ahányszor csak keresgéltem, csak magyar írók műveit találtam, lefordítottakat nem. Miért?

Figyelt kérdés

2014. máj. 11. 12:29
 1/2 anonim ***** válasza:

1. Nem érné meg kiadni, mert kevesen veszik. (Ez egyébként sajnos nagyon sok tudományos/történelmi témájú könyvre igaz. Az én nagy szívfájdalmam pl. a dinoszauruszos téma. Ebből szinte csak gyerekkönyvek jelennek meg itthon.)

2. A magyar szerzők is ugyanazt mondják el. Főleg ha forrásként meg van jelölve az angol könyv is. :D

2014. máj. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ennyire átlátszóak lennének a magyar szerzők a nép szemében?

Mert hogy őszinte legyek Cey-Bert-en mindig elröhögöm magam, és Yotengri szerzőjéről is kiderült már, hogy csaló.

2014. máj. 11. 13:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!