Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Szerintetek az úgy rendben...

Szerintetek az úgy rendben van, ha azért utálnak mert ateista vagyok? 17/l

Figyelt kérdés

2014. máj. 23. 15:43
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Tipikus.


Mármint nem a keresztényekre értem, akik körülvesznek, hanem általában az emberre.A nagyobb csoport így, vagy úgy, de elnyomja a kisebbet.Szinte ösztönösen.Ezalatt nem azt értem, hogy jól van ez így, vagy hogy nem vonhatod érte felelősségre őket, sőt, a helyedben én meg is tenném.

hiszen pont ettől vagyunk emberek, hogy megbeszéljük a problémáinkat.Megmondom, én mit csinálnék:nyíltan és egyértelműen rákérdeznék arra, hogy miért közösítenek ki/bélyegeznek meg(vagy nevezzük, ahogy akarod) vallási alapon.Nincs lehetőség kitérő válaszra, maximum letagadnák, de annak meg nincs értelme, mert tudsz érvelni magad mellett.Persze, ha ez jelent neked valamit, nem tudom, hogy te hogyan viszonyulsz a szituációhoz.De egy próbát mindenképp megérne.

A válaszom tehát az, hogy ez nagyon nincs rendben.Elnyomni valakit pusztán azért, mert nem negatív értelemben más, az sosincs rendben.

2014. máj. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 KZitus ***** válasza:
77%

Nem lehet, hogy eltúlzod a megítélésedet?


Azért mert hiszel, vagy nem hiszel valamiben, miért ítélnének el? A magánügyed az, hogy miben hiszel. Valami nincsen rendben. Vagy a környezeteedben, vagy a megítélésedben.

Szabadon gondolkodó emberek vagyunk! Milyen jogon, vagy alapon kell neked, nekem, másnak, egyformának lennünk, illetve egyformán gondolkodnunk?


Talán erről beszélgethetnél az osztálytársaiddal, nagy nagy tisztelettel :)

2014. máj. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
58%

Miben fejezik ki az irántad érzett gyűlöletet?


Oda kerültél a sulidba és első napon kijelentetted, hogy Isten egy ... és azóta rád szálltak?

Vagy eddig sem voltak barátaid, netán?

Vagy mit képzeljek el?

Boldogságban, szeretetben éltetek évekig és kicsúszott, hogy ateista vagy, majd hirtelen megállt a világ, mindenki rád nézett és mostantól próbálják tönkre tenni az életed?


A sátánista is azért barátod, mert nem keresztény?

Vagy őt gyűlölték és te segíteni akartál és téged is meggyűlöltek?


Nem lehet, hogy észre sem veszed magad, hogy bántó vagy?

Lehet, hogy csak poénkodtak veled, te pedig kezdted sorolni, hogy mennyire utálod a kitalált meséket stb...

Vagy nem vagy érzékeny?

Nem gondolod, hogy páran féltékenyek rád és találtak benned valamit? Vagy csak tetszel nekik és szekálnak?


Mi az igazság? Und what else?

2014. máj. 24. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Vagy arra tetszett gondolni hölgyem, hogy az az oka annak, hogy ön nem tud beilleszkedni, hogy a keresztények állatok?

És megérzik a romlott ateista szagot?

Weshalb?


Amit akartam írni, már elfelejtettem.

Természetesen nincs rendben, ha emiatt bármilyen jellegű hátrányban részesítik kegyed.

De jó lenne magunkba nézni és átgondolni, hogy hogyan süllyedt idáig a helyzet és hogyan lehetne rajta változtatni vagy túlélni.

A kommunikáció sokkal többre visz, mint a várakozás.

A megvilágosodást önmagadban és másokban keresed.

2014. máj. 24. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Ezért nem szabad reklámozni az ilyesmit, bár iylenről most hallok először, hogy Te korodbeliek között ez a téma. :D
2014. máj. 24. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
87%
Ez boszorkányüldözésnek számít, amit Könyves Kálmán óta tilt a magyar jogrend.
2014. máj. 24. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
De biztos,hogy utálnak,elítélnek? És ők kereszténynek mondják magukat?
2014. máj. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!