Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ti találkoztatok már Istennel?

Ti találkoztatok már Istennel?

Figyelt kérdés
2014. máj. 24. 09:52
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
#7 elírtál valamit! a világ pénzének 99%-át az emberek 1%-ának 1%-a birtokolja ;)
2014. máj. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim válasza:
38%

Ennyire hülye kérdést…

Isten hogy ne létezne?? Mert létezik. Viszont aki találkozott vele az már nem nagyon tud róla beszélni..Ezért nem hisznek benne sokan. Pedig Isten megsegít ha kéred. Nekem már rengetegszer segiített. És ha úgy vesszük bárki találkozhat vele lelkileg, imádság formában.

2014. máj. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

7-es, tanulj meg tagolni, mert így értelmezhetetlen a mondatod!

Találkozni nem találkoztam vele, de történt már olyan esemény az életemben, ami után má biztosan meg vagyok győződve róla, hogy létezik. Hetek óta beteg voltam, orvosnál is voltunk, a kezelések nem hatottak, iskolakezdés előtti éjjel könnyekkel küszködve kértem Istent, hogy segítsen rajtam, és másnapra teljesen meggyógyultam.

2014. máj. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 Shai-Hulud ***** válasza:
Nem, még nem találkoztam vele. Még élek. :-)
2014. máj. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Sajnos még nem, de már szivesen hazamennék hozzá, csak itt még van dolgom.
2014. máj. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim válasza:
Nem, de nem venném zokon ha igen. Átkozottul nem vagyok vallásos, de nagy szükségem lenne az öregre...
2014. máj. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
0%
Én azt gondolom hogy mindenki találkozott már Istennel. Sőt bizonyos értelemben minden nap tapasztalod a jelenlétét, hiszen éltet téged. Csak vannak sokan, akik nem tudnak róla, és sokan, akik nem is szeretnének róla tudni.
2014. máj. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Igen,...amikor megteremtett..

És ti is találkoztatok Vele!

Jó lenne leszállni a magas lóról mert a végén még nagyon megútitek magatokat.

2014. máj. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
0%

Mire megy ki a kérdés?


Bizonyíthatóan soha senki sem találkozott vele, az pedig, hogy random idegen emberek egy anonim oldalon mit állítanak, még közel sem hiteles.

Tehát bárki bármit állít, az nem visz közelebb az igazsághoz, így pedig sosem fogsz választ kapni erre a kérdésre.

2014. máj. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
88%

Bizonyíthatóan? Ezt már ismerjük. Kb. úgy, ahogy annak idején Széphidi Klára bebizonyította, hogy az Europlakáttal pillanatok alatt ismertté válhat az ember (aki esetleg nem emlékszik: [link]


A válasz egyébként az, hogy egyetlen keresztény sincs, aki nem találkozott Istennel. Ennél pontosabb válaszhoz pontosítani kellene a kérdést is.

2014. máj. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!