Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Éreztetek már olyat, mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztetek már olyat, mikor találkoztatok valakivel, hogy nektek van vmi dolgotok egymással?

Figyelt kérdés

Valami közötök van egymáshoz?Vagy még lesz?Különös érzés.


Ha igen, mi lett?


2014. ápr. 12. 23:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Éreztem. Az volt, hogy kifizettem a vásárolt dolgokat és eljöttem a pénztártól.
2014. ápr. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Olyat igen, hogy meg kell kapnom ezt a srácot..de meg se szólelet meg semmi, csak a kisurgázása..aztán eddig még nem kaptam meg..:D..de nagyon gyötrő látni őt..és közben meg arról fantáziálni, hogy legszívesebben letépnéd a ruháját..
2014. ápr. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 panini ***** válasza:
#2 dettó.. :D
2014. ápr. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

És annyira rossz..mikor beszél beszél..és totál nem tudok figyelni arra amit mond, mert csak arra gondolok hogy a szája amivel beszél engem csókoljon..meg stb....gyááááá..:D

és konkrétan ezért az érzésért semmit nem kellett tennie :/..hát ja, ilyenek vagyunk mi nők :D

2014. ápr. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 panini ***** válasza:
81%
szívemből szólsz.. :d
2014. ápr. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
És neked mennyi esélyed van rá, hogy megkapd? ::D:P
2014. ápr. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 panini ***** válasza:
Hát talán egy leheletnyi.. :Ddd :( És neked?
2014. ápr. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Háát én sem tudom eldönteni..nem látott még sosem teljes 'hadfelszerelásben'..abban bízom, ha sikerül így a meglátnia neki is beindulnak az ösztönei :D..egy pici esélyem talán van, de önbizalomnak eléggé a híján vagyok XD
2014. ápr. 12. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 panini ***** válasza:
komolyan mondom, ikrem vagy :D :D
2014. ápr. 12. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Éreztünk bizony. :D
2014. ápr. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!