Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Vannak itt muszlim/muzulmán...

Vannak itt muszlim/muzulmán lányok?

Figyelt kérdés

Nem nagyon ismerem a vallást, szóval lenne pár kérdésem:


1:

Úgy tudom hogy a lányok a mellüket és a nunijukat még a férjüknek sem mutathatják meg. Ezt mennyire tartják be?


2:

Én a szőrös nunit szeretem, de tudomásom szerint a muszlim lányoknak kötelező a baba punci.

Ezt az "előírást" mennyire követik?



Troll válaszoktól lehetőleg kíméljetek


2014. máj. 26. 16:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%

ennyire ostoba kerdesre nehez nem-troll valaszokat adni...


ha lennenek is muzulman lanyok itt, szerinted elmondananak egy budos szot is abbol, amikre rakerdeztel?


azert latszik mennyire van fogalmad az iszlamrol, meg ugy altalaban a nokrol is...

2014. máj. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Ha nem tudsz rendesen válaszolni, akkor minek írsz?



Egyébként úgy tudom hogy a muszlimok között sokkal több "hithű" (aki megpróbálja minnél jobban követni a vallásának tanításait) van mint pl a keresztények között (keresztény vagyok de azt se tudom mikor voltam utoljára templomban vagy mikor imádkoztam, és a haveri köröm többsége is ilyesmikből áll)


És érdekelne hogy egy átlag muzulmán lány mennyire tartja be azt a pár dolgot.

2014. máj. 26. 16:57
 3/15 anonim ***** válasza:

Mondjuk tényleg fura, hogy ez alapján keresel párt.

De abban egyetértek veled, hogy aki szeretne az válaszol neked, aki nem, az nem.

Elítélem a tabu dolgokat.

2014. máj. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Tudtommal a mellet láthatja a férj. Egyébként elég sokmindentől függ, hogy a többit ki mennyire tartja be. De mivel ez nem szokott beszédtéma lenni, és senki nem ellenőrzi... csak az egyénre van bízva.

Személyes vélemény:

Én úgy gondolom a borotválósdit a többség tartja, a "nem látom, csak csináljuk" részét ma már kevesen.

2014. máj. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
58%
Én muszlim vagyok és választ ilyen kérdésekre nem szabad adnom! Az elsőre még tudok feleni. Nem igaz. Az természetes, hogy a férj lárhasa, tapizhassa meg stb. A feleség testét.
2014. máj. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
48%
Egyébként, a feleségnek tilos elutasítani a férj közeledését mert akkor egész éjjel az angyalok átkozni fogják a nőt.
2014. máj. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

És milyen ember az olyan, aki bár tudja, hogy a felesége nem utasíthatja el, de látja rajta, hogy nem szeretné (ha még ezt sem veszi észre, akkor ott nagy gondok vannak), mégis ráerőlteti. Mondhatni megerőszakolja, csak mert megteheti...

A férfi visszautasíthatja ha a feleség szeretne szexelni?

2014. máj. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
58%

Ha elmondja a nő pl.hogy fáj a feje akkor nem lesz semmi:-) hahaha

Ismerős, mi? :-)

Igen, a férfinek sem szabadna elutasítani, de ez már egyéntől függ. Pl.az én férjem nem utasít el soha , de én sem. Ha szeretik egymást a pár akkor ez nem nagy gond.

2014. máj. 27. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
58%

8. A nő elutasíthatja a férfit. Az angyalok csak abban az esetben átkozzák hajnalig, ha a férfi az együttlét hiánya miatt haragosan aludt el.

Normális emberek között ez szerintem nem kéne hogy így működjön. Muszlim vagyok, a férjem is az, és sokszor vagyunk fáradtak. Nehogy már kényszerítsem a páromat olyan dologra, amihez nincs kedve.

2014. máj. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Utolsó, megnyugtattál! Nem akarok személyeskedni, de nálatok szóbajött a több feleség gondolata, vagy a nyugaton élő muszlimoknál alap, hogy csak 1 van?
2014. máj. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!