Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Vannak itt muszlim férfiak?

Vannak itt muszlim férfiak?

Figyelt kérdés

Már több iszlámmal kapcsolatos kérdést olvastam, én is tettem már fel, de mindig csak muszlimák válaszolnak. Az érdekelne vannak-e az oldalon muszlimok, és ha igen:

1, Mennyi idősek vagytok?

2, Melyik felekezethez tartoztok?

3, Ebbe születtetek vagy áttértetek?

4, Mennyire tartjátok a vallási előírásokat?

A válaszaitokat előre is köszönöm!



2014. máj. 26. 18:58
 1/7 anonim ***** válasza:
79%

1) 30-35

2) szunnita

3) áttért

4) amennyire tőlem telik... étkezés, öltözködés terén pl. teljesen, de imádkozni csak otthon vagy mecsetben merek.

2014. máj. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%

Férjem muszlim, így róla tudok írni.

1. 35

2. szunnita

3. született

4. öltözködésben, étkezésben tartja. Az imádkozás a munkahelye miatt nem megoldható, de péntekenként eljár a mosque-ba.

2014. máj. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
72%

férjem arab muszlim, én nem

1, 36

2, szunnita

3, született

4, tartja a ramadant, nem eszik disznóhúst, nem iszik alkoholt, imádkozni nem szokott, csak alkalmanként - tőlem csak annyit vár el, hogy arab országban ne öltözzek kihívóan (de ennyi eszem magamtól is van :D), Magyarországon pl azt veszek fel, amit akarok

2014. máj. 28. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia! En kurd vagyok.

1. 17 eves

2. Szunnita

3. Ebbe szulettem

4. Mindent betartok, de mivel fiatal vagyok ezert csak napi egyszer imadkozok. Termeszetesen ha nagykoru leszek akkor napi 5x. Ramadant tartom, disznohus es szeszesital nem!!! Baratno nincs es Korant olvasok.


Udv.

2014. jún. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

18 alatt elég a napi 1 ima is? Erről eddig nem is hallottam!

Egyébként köszi a választ mindenkinek!

2014. jún. 3. 12:08
 6/7 anonim ***** válasza:
53%

Nincs mit! Igen, szuleim igy neveltek, hogy most inkabb ne az imara gondoljak csak a tanulasra. Masreszt azert Europa nem Kozel-Kelet! Lehet ha mondjuk Kurdisztanban, Erbilben laknek napi otszor kene imadkoznom. Amugy nyaron napi otszor szoktam. Tudod, az Europaban felnovo kisgyerektol es serdulotol nem varjak el a napi otszori imadkozast. CSAK KESOBB!!!!!


Udv.

2014. jún. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
53%

Nem eleg mınıdg kötelezö a napı 5 ıma 7 eves kortol fokozatosan vezetık ra a szülök a gyermekeket az ımadsagra ugyanakkor nem all mögötted senkı hogy betratod e a napı 5 ımat vagy csak fokozatosan elöször egyet majd ıgy kesöbb emelve a szamot...A türelem nagyon fontos mındenkınek mas mas az az ıdö amıg elerı azt a szıntet amıkor mar "mındent" be tud tartanı es a türelem nagyon fontos mındenkınek ıdöt kell adnı. Semmıt nem lehet gyorsan vagy eröltetve,sem önmagunkkal szemben,

plane pedıg nem mas emberekkel szemben mert az csak ellenerzest valt kı.

2014. okt. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!