Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Van Budapesten olyan (elsősorb...

Van Budapesten olyan (elsősorban) református templom, ahová be lehet menni "bármikor"?

Figyelt kérdés

Úgy tudom, hogy sok templom csak mise/istentisztelet idején van nyitva, arra lennék kiváncsi van-e olyan református templom Budapesten, ami nyitva van ezen túl is, és be lehet menni bármikor pl. imádkozni? (a "bármikor" nyilván emberi időre vonatkozik, nem hajnali 4-re :) Reformátusnak vagyok keresztelve, ezért kérdezek elsősorban református templomot, de persze katolikus is ugyanúgy jó, ha valaki csak azt ismer!

Előre is köszönöm, ha valaki értelmesen válaszol :)



2014. máj. 28. 19:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Nincs.
2014. máj. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ne, ennyire csak nem lehangoló a helyzet :S Lehet kicsit furcsa a kérdés így elsőre, nem vagyok vallásgyakorló, így templomban is ritkán jártam eddig, most valahogy mégis azt érzem, hogy el akarok menni, csak mivel istentiszteleten sem jártam még, így kicsit félnék először arra bemenni. Ezért érdekelne az, hogy van-e olyan templom, amely nyitva van egész nap és szabadon be lehet menni és ott lenni.
2014. máj. 28. 22:19
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne legyél gyáva. A hit igényli a bátorságot.
2014. máj. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!