Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ki uralkodik most?

Megfelelő kérdése:

Ki uralkodik most?

Figyelt kérdés

A tanúk szerint Jézus 1914 óta uralkodik.


Találkoztam velük, feltették nekem ugyanezt a kérdést, mire közöltem, hogy a sátán, mert Jézus királysága még nem jött el. Erre nagyon örült, hogy tudom a választ.


Most akkor ki uralkodik a tanúk szerint? Vagy ketten ülnek a trónon? A Biblia azt tanítja, mikor Jézus uralkodni fog, meg lesz kötözve a sátán. Tehát nem uralkodhatnak ketten együtt.


Most akkor, hogy is van ez?



2014. jún. 8. 12:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Én azért még kíváncsi lennék arra is, hogy 2914-ig mi minden fog még történni, mert hát annak az 1000 esztendőnek valahogy le kell telnie... csak mellékesen megjegyezném, hogy a Föld már most "gatyán" van (Róma 8:22).


Ha 100 évvel ezelőtt láthatták volna mindazt ami történt 2014-ig és hogy mi minden fejlődött már azóta, szerintem egyből el is felejtették volna az 1914-es "próféciájukat".


Az emberiség már többször is atomháborúk szélén állt az elmúlt 60 év során. Már eleve szörnyű belegondolni is, mik történnének még mondjuk 60 év múlva, nem hogy majd 500 év múlva. Már már nevetséges, hogy ilyen dolgokat hozok szóba, de nevetséges az is amit a jehovatanui állítanak, ezért máshogy nem is lehet igazán megközelíteni ezt a témát.

2014. jún. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Jelenleg az ember uralkodik. Minden előnyével és hátrányával együtt. Na meg persze az élénk emberi képzelőerő, na az mindent visz.
2014. jún. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó:Szerintem meg a természeti törvények uralkodnak.Listát lehetne írni hányféle módon tűnhetnénk el nyomtalanul.
2014. jún. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
60%
Orbán Viktor
2014. jún. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
29%

Sokkal jobb az tudni,hogy melyik uralkodónak szolgálok.

Több lehetőség van:

Isten

Jehova

Jézus

Én

Sátán

Bálványok


Ha lehet szavazni én Jézus Krisztusra szavaznék,mert Ő legalább feláldozta az életét,és a harmadik napon feltámadt,és a feltámadott életével ajándékoz meg ha hiszel benne.


A tanúk állásfoglalása,nem fedi a bibliai igazságot.

2014. jún. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
47%

A föld ura a Sátán.

Az Örtorony nagyon benézte 1914-et mert ha azt vesszük Jézus már 33-ban elkezdte uralkodását a Mennyben.

Ami a visszatértét illeti,nos azt mindenki fogja látni,tudni,érezni.

Persze az Őrtoronynak erre is meg van a magyarázata,mint minden másnak egyébként.

Mi maradt meg a Bibliából amit ők nem írtak át?

Lássuk csak;

1)Kezdeném Isten nevével ami bekerült oda is ahol egyébként nem volt,az Újszövetségbe.

2)A Szentháromság kiiktatása.

3)Jézus istenségének tagadása.

4)A Mennyország le (rövidítése).

5)A Pokol eltörlése.

6)Jézus mint a mélység angyala,vagyis mint Abaddon

7)És nem utolsó sorban Jézus visszatértének meghamisítása.

Mindent ami a leg lényegesebb a Bibliában,vagy átírták vagy pedig teljesen megszüntették.

Mi jöhet még emberek ezután?

A régi viharverte Bibliát a kukába kell dobni mert egy nagy hazugsághalmaz....SZeRINTÜK!:)

Kedves kérdező,ne dölj be nekik. :)

2014. jún. 9. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 KZitus ***** válasza:

Szervusz


A Biblia megadja neked a választ arra, ki, hol uralkodik.


Lássuk:

hol uralkodik MOST Sátán?

Jelenések 12:12

" Ezért örvendjetek, ti egek, és ti, akik azokban lakoztok! Jaj a földnek és a tengernek, mert lejött hozzátok az Ördög nagy haraggal, mivel tudja, hogy rövid ideje van."

Sátán kivetése az égből valóban jajt jelent a szó szerinti földnek, amelyet az uralma alatt lévő önző emberek folyamatosan pusztítanak. De Sátán „uralni vagy pusztítani” elve sokkal inkább jajt jelent a jelképes földnek, az emberi társadalomnak, valamint a jelképes tengernek, vagyis magának a háborgó emberiségnek.


hol kezdte meg aaz uralkodását Krisztus?

Miután János apostol leírta ennek az égi háborúnak a kimenetelét, megjegyezte: „hallottam, hogy egy harsány hang ezt mondja az égben: »Most lett meg a megmentés, az erő és a királyság a mi Istenünktől, és az ő Krisztusának hatalma, mert levetették testvéreink vádlóját, aki éjjel-nappal vádolja őket a mi Istenünk előtt!«” (Jelenések 12:10). Ez a vers a Krisztus vezetése alatt álló Királyság megszületését jelenti be. Igen, ez az égi Királyság 1914-ben alakult meg. Ám a Zsoltárok 110:2-ből megtudjuk, hogy Jézus ’az ellenségei között’ uralkodik, amíg a Királyság-uralom át nem veszi a hatalmat a föld felett, ahogy az az égben már megtörtént (Máté 6:10).


Ha tényleh érdekel az 1914-es év, az, hogy hogyan lehet kiszámítani a bibliai kronológia szerint, szívesen leírom neked privátban, mert itt a válaszolók olyan stílusban írnak, hogy nem akarok vitát a témában.

2014. jún. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

K Zitus!

NEM VETTED ÉSZRE ?,hogy a kiragadott idézeteid nem megfelelők ebben a kérdésben?

Van benned valami csak nem a helyes felismerés szerint.

2014. jún. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 sandor76 ***** válasza:
37%

Olvastad a Bibliaban,hogy Isten, satannak adta a foldet,es tehet vele amit akar.

Most jelenleg az o akarata valosul meg mindenben.

Azt is mondta Isten ,hogy lesznek kovetoi,akiket tamadni fognak,ahogy a Fiat Jezust is tamadtak.

Sot azt is mondta Isten,hogy a vegidoben begyujti a nemzetek kivanatos kincseit,es ha kovetik a torvenyeit,es vezeteset amit a szavaban a Bibliaban leiratott,akkor vedelemben lessz reszuk,mint nepnek.

Tehat satan csak a foldon keveri a szoszt,de feljebb Isten akarata es szandeka van kibontakozoban,es beteljesuloben.

Hamarosan elkezdodik Isten reszerol a szamonkeres,amit a fia Jezus fog levezenyelni,mint kinevezett kiraly.

Azert 1914-tol,uralkodik Jezus ,mert a profeciak erre a datumra mutatnak elore,de meg nem lett vegrehajtva satan felett az itelet.

Most van a konkoly,es a buza szetvalasztasa,amit mindenki maga tesz meg,es donti el,hogy melyik osztalyhoz tartozik,vagy szeretne tartozni.

Mindenki maga dont.

Amikor Isten szerint lejar a meghatarozott ido amit erre a munkara adott,akkor elkezdodik a nagy nyomorusag es a csucspontja Armageddon lessz.

Ezt az Idot Isten hatarozza meg,es O fogja elinditani az esemenyeket.

Van a tulajdonos.Neki van egy igazgatoja.Es van egy becstelen osztalyvezeto.

A tulajdonos tudja,hogy becstelen az osztalyvezeto,es utasitja az igazgatot,rugja ki.

De csak akkor ha majd szol.

Ez elott allunk.

2014. jún. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Köszi Zitus, az 1914-el nagyjából képben vagyok, ha elolvasom az Érveljünket.

Sándor! Isten nem adta a sátánnak a földet, csak átengedte neki, mint Jób esetében, de a gonosz nem tehet azt, amit akar teljesen.

Evilág ura az Isten, a sátán hazudik, mert a hazugság atyja. Részben igaza van, hogy neki adatott a hatalom és annak adja, akinek akarja, de ez nem az a hatalom, mint Jézusé, hanem a hazugság és az erőszak hatalma.


Jézus nem véletlenül mondja, hogy " Nekem adatott minden hatalom mennyen és Földön." Ezt a hatalmat nem osztották meg.


Én a sátánt főügyésznek hívom, aki mindenkit vádol, de ő maga tehet róla, hogy az lett, ami.

2014. jún. 10. 17:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!