Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Egy fundamentalistánál akár...

Egy fundamentalistánál akár keresztény akár más, elfogadott az implantátum és művégtag használata?

Figyelt kérdés

Egyáltalán hogyan állnak hozzá?


pl: [link]


vagy


[link]



2014. jún. 24. 09:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Miből gondolod, hogy elutasítjuk?
2014. jún. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Abból feltételezem hogy már nem egyszer hallottam ezt olyan ember szájából aki hívőnek nevezi magát akár élőben akár neten, miszerint Isten amit megteremtett az úgy jó és abba nem szabad belepiszkálni gépi beültetéssel/génmanipulációval(végtagnövesztés, szervek tenyésztése). De kérdem én ha valaki nem tud járni de a lehetőség adott hogy mégis képes legyen rá a technológia által akkor ez miért lenne ártalmas?
2014. jún. 24. 20:44
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerinted egyenlő egy protézis a végtagnövesztéssel vagy a szervek tenyésztésével?
2014. jún. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem mondtam hogy egyenlő, de a végeredmény ugyanazt a jó célt szolgálná. Csak azért írtam bele a mondandómba.

Bár tudom már a kérdésbe kellett volna beletennem.

Viszont akkor a szerv "készítés" már nem elfogadott?

2014. jún. 25. 15:59
 5/6 anonim ***** válasza:
A protézist nem hiszem, hogy bármilyen keresztény felekezet elutasítaná. Kezet meg ember nem tud növeszteni, így a kérdés okafogyottá vált.
2014. jún. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem, és a szerv növesztés őssejtekből az milyen megítélés alá esik?
2014. jún. 26. 00:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!