Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Karolikus vagtok, de erdekelne...

Karolikus vagtok, de erdekelnek a spiritualus es egyeb hasonlo temaju dolgok is. Ezzel megsertem az egyhaz szabalyait?

Figyelt kérdés
Erdekelnek a spiritualis dolgok, onfejlesztes meg agykontrol. Barmi, ami hasonlo temaju, erdekel. A vilag mukodese, a kvantumfizika. A het lelki torveny megismerese utan nagyon sokmindent megertettem a vallasommal kapcsolatban, amit addig nem ertettem.

2014. júl. 6. 22:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nem sérted meg. Érdeklődni nem bűn.
2014. júl. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
A kvantumfizika és a tudomány oké, de minden okkult dolog Isten ellen van és magadat szolgáltatod ki a démoni erőknek.
2014. júl. 7. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

A tudomány egyáltalán nem bűn, de az okkultizmus igen. Viszont le van írva a Bibliában, keress rá nyugodtan, ha nekünk nem hiszel.

Ezek mind a sátántól vannak és azt a célt szolgálják, hogy eltávolítsák az embereket Istentől.

2014. júl. 7. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Miert jon ide az okkultizmus? A vallasom nem akarom elhagyni, csak erdekelnek ezek a dolgok.
2014. júl. 7. 19:31
 5/16 anonim ***** válasza:

Nem a vallásod fog üdvözíteni és hiába fogod bizonygatni majd, hogy te katolikus voltál, Istent azt fogja érdekelni, hogy te okultját tudományokkal foglalkoztál. Nem értelek... ha hiszel és tiltva van valami, akkor miért érdekel? Ha leírjuk, hogy az ördögtől van, akkor miért érdekel?

Vagy te úgy gondolod, hogy az üdvösséghez elég az, hogy katolikus vagy?

2014. júl. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

En semmi negativat nem vettem eszre magamon. Megertobb es turelmesebb vagyokasokkal, pozitivabb lett a gondolkodasom, konnyebben kezelem a mindennapok gondjait.

Ha megneztem a Titok cimu filmet, es alkalmazok belole tanult dolgokat, az miert bun? Raadasul ha pozitivan hat ram?

2014. júl. 7. 22:22
 7/16 anonim ***** válasza:

spiritualis dolgok, onfejlesztes meg agykontrol = okkultizmus


A het lelki torveny az micsoda? Ez valami ezotérikus dolog? Az ezotéria is okkultizmus ha már itt tartunk :)


Ha érdekességre vágysz és katolikus vagy akkor inkább törekedj a Szentlélek keresztségre, arra hogy karizmákat kaphass. Ajánlom neked Don Amorth atya: A Vatikán ördögűzőjének tapasztalatai c. könyvét.

2014. júl. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

"Ezzel megsertem az egyhaz szabalyait?"


Ezzel Istent sérted meg, mert nagyon világosan megmondta hogy ezek a dolgok utálatosak a számára és az ember vesztét okozzák és te mégis ezek után érdeklődsz ahelyett hogy Őutána érdeklődnél.


De ha katolikusként érdekes lelki dolgokra vágysz akkor ajánlom még neked Fausztina nővér naplóját is.


[link]

2014. júl. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Igen megsérted,mert aki önmagát fejleszti,tágítja a látókörét,azt sokkal nehezebben lehet irányítani,mivel több dologra lát rá,mint ahogyan azt az egyház szeretné.Toleránsabb,megértőbb ember,pozitív és önálló gondolkodású,könnyebben kezeli a hétköznapok gondjait,tehát nyitott ember=szabad ember.Nem lehet megmondani neki,hogy mit toleráljon,és mit nem,mert maga dönti el.Na,és ezzel van itt a gond az egyház részéről.Gondolom érthető,hogy miért nyilvánítanak sok dolgot a "veszélyes" és "Istennel szembeni bűn" kategóriába,hogy még csak ki se próbáld,mert akkor megtapasztalod azt,amit magad is leírtál.
2014. júl. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

"Aki önmagát fejleszti,tágítja a látókörét,azt sokkal nehezebben lehet irányítani,mivel több dologra lát rá,mint ahogyan azt az egyház szeretné"


Aki okkultizmussal foglalkozik az a démonok hazugságainak dől be. Keress rá a neten megtért okkultisták tanuságtételeire.

2014. júl. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!