Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Kiket nevezünk hívőknek?

Kiket nevezünk hívőknek?

Figyelt kérdés
Sok imában halottam már ezt a szót.pl ebben.így szólt:Adj Uram örök nyugodalmat a meghalt híveknek, és az örök világosság fényeskedjék nekik. Nyugodjanak békességben, az Atya, a Fiú és a Szentlélek nevében.

2014. júl. 23. 14:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Akik hisznek Istenben
2014. júl. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Akik befogadták Jézust a szívükbe, megtértek és megtartják az ő parancsait. Nem elég hinni. A démonok is hisznek benne, mégsem hívők.
2014. júl. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

akik valakiben, valamiben hisznek, vagy bíznak


Gyermekkoromban, szülöhelyemen minket a tanúkat hívtak mindnyájan még a katólikusok is hívöknek.


Én hívönek mondom az ateistákat a evolucionistákat is, mert elhitték amit hisznek... no mindjárt jön Sceptik és a társai...gyorsan kikapcsolom a PC-t...és törülöm a kérdést :D

2014. júl. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A hívő szó nem csak a kereszténység követőire korlátozódik le, hanem bármely más vallásra, amiben hisznek valamiben. Pl: Krisna hívek, Saiva hívek, stb stb.


"Én hívönek mondom az ateistákat a evolucionistákat is"

Hja, csakhogy ami tény, abban nem kell hinni, bármennyire is erőlteted, hogy nem igaz az evolúció. Még mindig nem tudta megcáfolni egyikőtök sem, csak találgatni.

2014. júl. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Aki nem lát valamit,de hisz a létezésében.(És be lehet ugrasztani egy laza tizedre).
2014. júl. 25. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Akik hisznek Istenben, az ígéreteiben, abban, hogy Paradicsommá változtatja a földet.
2014. júl. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!