Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A világ mai állása szerint,...

A világ mai állása szerint, ki az aki abban hisz, hogy most az utolsó időkben élünk?

Figyelt kérdés
Arra kérném a válaszolókat, hogy fejtsék is ki, hogy miért gondolják így!
2014. júl. 23. 23:13
1 2 3 4
 1/32 anonim válasza:
Elöbb te fejtsd ki jobban mire gondolsz pontosan milyen szempontból élünk az utolsó időben ? Minek lesz vége ?
2014. júl. 23. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim válasza:

hát leht hogy igaz. csak gondoljunk bele: fogynak a készletek (értem én kőolaj meg szén), egyre szennyezettebb a levegő, ezáltal a vizek és a talaj is, ergó kevesebb a kaja, azaz nem biztos hogy kevesebb, de a zöldségekben és gyümölcsökben kevesebb a tápanyag (pont nemrég láttam egy filmet, ami ezt taglalta), szennyezett víz-> nem ihatunk, ami eléggé szükséges lenne és nem is fürödhetünk, ami a baktériumok ellen lenne jó... gépek-> egyre kevesebbet mozgunk, egyre egészségtelenebbek vagyunk

szerintem lazán lehet, hogy 50-100 éven belül kiirtjuk magunkat, ha nem kapunk észbe... még csak nem is háborúk vagy ilyenek miatt, hanem az ilyen kis egyszerű akármik miatt.

2014. júl. 23. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:

Vallási szempontból (keresztény)

a világnak lesz vége és aztán jön Jézus meg minden. De előtte még sok dolognak megkell történnie és azt szeretném tudni Szerintetek bele vágtunk már-e a "lecsóba"?

2014. júl. 24. 00:05
 4/32 A kérdező kommentje:
Köszönöm 2-es
2014. júl. 24. 00:06
 5/32 anonim válasza:
92%
Vallási szempontból azt mondanám egyre kevesebben hisznek istenben így elképzelhető hogy 10-20 év múlva már csak emlékszünk hogy volt egy ilyen valás is.
2014. júl. 24. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
Úgyse fognak sohasem megfeledkezni az egy Istenről. Ezt garantálom neked mindig fentfog maradni ez a vallás mindig lesznek követői akik nem hadják cserben.
2014. júl. 24. 00:43
 7/32 anonim válasza:
92%
Lehet neked van igazadigazad de minden vallás így gondolja/gondolta és nézd meg pl. A görögöket,vikingeket. Ne érts félre nem leszólni akkarom a valásod csak megjegyeztem hogy nem biztos hogy késöbb is létezni fog.
2014. júl. 24. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:

"Úgyse fognak sohasem megfeledkezni az egy Istenről. Ezt garantálom neked mindig fentfog maradni ez a vallás mindig lesznek követői akik nem hadják cserben."


Minden vallásnak meg vannak a maga istenei.

Tanulj meg helyesen írni. Nem zavar a sok piros aláhúzás írás közben? :)


Szerintem inkább most vagyunk valaminek csak a kezdetén.

2014. júl. 24. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
Jólvan megértelek nem akarsz te semmit leszólni én is olyan vagyok, hogy ha már felkaptam a vizet nagyon nehezen teszem le és most nagy szerencséd volt én azt mondom... :D
2014. júl. 24. 01:20
 10/32 anonim ***** válasza:

Én.:)

Amint megszületik egy ember,onnantól folyamatosan az utolsó időkben él.Van,akinek 5,van akinek 110 évig tart.A világ eseményei egyre kiszámíthatóbbak,irányítják,manipulálják.Néha bekavar 1-2 önfejű diktátor,de azoknak hamarosan nyenyec lesz...


Hogy trombita,meg harsona szó közepette + a pecsétek....Na azt nem hiszem el.:)

2014. júl. 24. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!