Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Vannak itt olyanok, akik...

Vannak itt olyanok, akik távoli keleti vallást vallanak? Melyiket? Mióta? Hogyan gyakorolják?

Figyelt kérdés
Én is most készülök majd felvenni valamelyik keleti vallást, bár úgy érzem, hogy még hiányos a tudásom, úgyhogy próbálok minél több információt megtudni róla. Légyszíves segítsetek! Minden választ köszönök szépen! :)

#keleti;vallás;kultúra;vallásgyakorlás;Krisna;Buddha;taoizmus;joga-rendszerek
2014. júl. 29. 08:25
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!


Én évekig olvastam, tanulmányoztam keleti tanokat.

Konkrétan a hinduizmus egyik irányzatát (NEM a krisnásat!!!) gyakoroltam - amikor tehettem Indiába utazva.


Végül rájöttem, hogy Magyarországon nem igazán lehet hitelesen gyakorolni a keleti irányzatokat.

Itt nem annyira hozzáférhető a hiteles tanítás, mivel ugye egy bizonyos pont után szükséges lenne a személyesebb beszélgetés, útmutatás is.


:)

2014. júl. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!