Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A pap milyen kérdéseket tesz...

A pap milyen kérdéseket tesz fel a keresztelőn?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok,szombaton lesz a keresztelőm és nem tudom milyen ruhában kéne elmennem rá és hogy miket kérdez a pap tőlem és mit kell válaszolni. Előre is köszönöm :)

2014. júl. 30. 14:48
 1/3 A kérdező kommentje:
elfelejtettem odaírni hogy Római Katolikus :)
2014. júl. 30. 14:49
 2/3 anonim ***** válasza:

Gondolom, jártál előtte hittanra, vagy felkészítőre, így tudnod kell, hogy zajlik egy felnőtt (nem kisgyermek) keresztelője.

Ezért nem értem, miért itt érdeklődsz.

Szerintem Te nem gondolod komolyan ezt az egészet.


Ha fiú vagy, lehetőleg ne vegyél fel szoknyát. :)


Egy Római Katolikus

2014. júl. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Gondolom előtte volt valami felkészítő, ott biztos beszéltetek róla, hogy mi lesz majd...


Legegyszerűbb, ha mindenre igennel válaszolsz, azt nem lehet elrontani. De jobb, ha figyelsz a kérdésekre, és úgy válaszolsz, ahogy kérdeznek (ellene mondazs-e...? ellene mondok! Fogadod-e...? fogadom, ésatöbbi)


Öltözni keresztelőre hagyományosan fehérben szoktak, ha lány vagy, akkor mehetsz fehér ruhában. HA fiú, akkor jó a fehér ing-fekete nadrág párosítás is.

2014. júl. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!