Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Kedves Jehova tanúi! Ti...

Kedves Jehova tanúi! Ti szoktatok kérdéseket kiírni vagy csak válaszolgattok a kérdésekre?

Figyelt kérdés
Nem sértegetésből, csak mert nem láttam még egy olyan kérdést sem amit egy Jehovás tett volna föl itt. Előre is köszi a válaszokat!

2014. máj. 12. 21:13
 1/10 sandor76 ***** válasza:
7%

Nem Jehovas,hanem Jehova Tanui.

Igen szoktunk.

2014. máj. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
7%

Szia


Én nem, sőt nem is tartom helyesnek, a kérdés kiírását tőlünk.


Én alkalmasint válaszolni jöttem, a kérdés feltevését kizárólag a házankénti szolgálat során teszem,


Katy Weaver

2014. máj. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
18%

Nem jehovás hanem jehovista, az egész világon így hívják őket. És szoktak. rólam is írtak már ki, úgyhogy kamu, hogy őket csak bántják, tesznek is érte.

Legfőképpen szervuszzitus az, aki szeret úgy kérdést kiírni, hogy tudja a választ, csak szereti látni, hogy a társai bemásolják amit az ördögtorony tanított nekik, mert ennyire futja nekik, és aztán együtt örülnek. Nem is lenne ezzel baj, ha nem a lelkeket tartanák távol Istentől a tévtanitásaikkal. Bár ezzel úgyis ők fognak elszámolni.

Róma 2:24 Bizony "miattatok

káromolják az Isten nevét a

pogányok között", úgy amint meg

van írva.

2014. máj. 13. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
8%

Szia


3-as válaszolónak:


Egyik sem.

Sem nem Jehovás, sem nem Jehovista.

Hanem Jehova tanúja

S ugyan hogyan is káromolhatják Isten nevét azok akik nem is ismerik, sőt a nevét is megvetik és nem használják?


Jézust emelték Isten helyére, aki viszont megszentelte ezt a nevet, sőt ezért jött elsősorban

2014. máj. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 sandor76 ***** válasza:
8%

Azert is szoktunk kerdest kiirni,mert van aki talan igy elgondolkodik ,hogy valojaban mi ,hogy lehet es hatha tesz erofeszitest es informaciot szerez a kerdessel osszhangban.

Ez is tanuskodas,csak nem mindenki latja,es masnak fogjak fel,nagy az ertelem,csak nincs latvanya.

Van akit csak igy lehet elerni,ezaltal o is lehetoseget kap a nagy nap elott.

Tudod el kell donteni vele,vagy nelkule.

2014. máj. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Tisztelt Katy Weaver!


Én helyesnek tartanám azt, hogy a Jehova Tanúi is feltegyenek kérdéseket. A JT-k ugyanis, nem tanulni akarnak, hanem tanítani, annak ellenére, hogy nagy hiányosságok vannak náluk, ami az egyháztörténelmet és a Biblia értelmezését illeti. Ezt nem provokatív lelkülettel, hanem felvilágosításként írtam, építő jelleggel.

2014. máj. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 sandor76 ***** válasza:
15%
Koszonom szepen hatos,figyelembe veszem a kedvessegedet.
2014. máj. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen én láttam már pár kérdését Zitusnak,a többiek nem tudom,hogy tesznek vagy sem. Szerintem a kérdés alapján meg lehet állapítani ha azt egy tanú tette fel.
2014. máj. 14. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
"Zituskára" per-pillanat nagyon harakszom mert annyira provokatív, és gonosz válaszokat szokott írni, hogy akkor már azt mondom inkább olvasom a "Katy"-féle Bibliás válaszokat. De én egy kérdést se láttam még amit Jehovás írt volna.
2014. máj. 14. 18:07
 10/10 anonim ***** válasza:
Én azt nem értem,hogy miért ne lehetne jehovista,mikor a a baptista az baptista,az adventista az adventista és stb. Ennyire sértő nektek tanúk ha jehovistának mondanak benneteket?
2014. máj. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!