Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Romai katolikusok ezt hogy...

Romai katolikusok ezt hogy kezelik?

Figyelt kérdés
Én romai katolikus vagyok, és legjobb baratnom pedig hit gyulekezetes. mindketten eleg komolyan gondoljuk a vallasunkat.. amugy 14 évesek vagyunk.. és o azt mondja h szerinte a katolikus vallas fura, o sohasem lenne az. viszont egy csomoszor hivott már, hogy egyszer menjek el a gyulijukbe, mert hogy az csak beszelgetes, és ok katolikusokat, meg mindenkit szivesen fogadnak. de nem tudom, hogy a katolikus vallasnak mi a velemenye a hit gyulekezetrol? én biztos hogy katolikus maradok, de ha egy evben egyszer mondjuk elkiserem a bnomet, akkor az bun? vagy mi a velemenye errol a katolikus vallasnak? elore iss koszonom

2014. aug. 3. 11:04
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
64%
Ne legyél gyülis! Csak a pénzről szól... A H.gy. egy álcázott szekta.. Higgy nekem!
2014. aug. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
42%
ne engedd, hogy mások befolyásoljanak! ez igaz mind a két oldalra! Menj el nyugodtan és okulj, tanulj belőle! Ha ott erősködnek, akkor nem mész többet, ha meg a nagy római katolikusok mondják, hogy ez bűn akkor rájuk sem kell hallgatni! Legyél nyitott a világra és tágítsd az elméd! Nincs vesztenivalód! (én személy szerint minden vallású embert elküldenék más vallás egy egy tanítására)
2014. aug. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
58%
Ne tedd, meg fogod bánni!
2014. aug. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
44%
Ha választanom kéne, akkor inkább gyülis lennék, mint bálványimádó katolikus.
2014. aug. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
42%
Bálványimádó katolikus, mert akkor a hitgyüli mi? Németh Sanyika a "király" klub hahahaha
2014. aug. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
42%

Én meg inkább leszek "bálványimádó" katolikus, mint agymosott hitgyülis :)

Elég megnézni az összejöveteleiket: rángatóznak, ordibálnak, halandzsáznak, és erre rámondják, hogy a Szent Szellem hatására..Igen, persze. Ugye azt tudjátok, hogy sokszor mindenféle gázokat szivárogtatnak a terembe, hogy hozzásegítsenek a Szent Szellem erejéhez :) De akinek ez kell..

2014. aug. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Remélem, ismered a Római Katolikus vallás hangulatát, szertartásait, szokásait.


Írd be ezeket a YouTube-on, hogy:

Hit gyülekezete

Vidám vasárnap


Így lehet egy képed arról, hogy ott milyen stílusú dalok hangzanak el és milyen hangulatot idéznek elő.


Természetesen a lényeg: a tanítás!


Egy Római Katolikus

2014. aug. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
Én is katolikus vagyok, de nincs hitgyülis barátom. Egyébként ha érdekel, akkor megnézheted TV-ben is, az ATV-n van "Vidám vasárnap" minden héten. (Én is volt, hogy belenéztem, de 15 percnél tovább nem bírom..) Katolikus vallás szerint egyébként, ha csak elmész, mint érdeklődő az nem bűn.
2014. aug. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
a bnom is azt mondja h a katolikusok balvanyimadok, mert hogy szuz mariat is imadjak.... de kozbe latom a baratnomon, hogy jo hatassal van ra a gyuli... de apukam pedig utalja a gyuliseket, es ezert nem jon ki a bnommel sem.. ezert tok rossz, én vok a két tuz kozott, de erdeklodo katolikuskent elmegyek majd egyszer...
2014. aug. 3. 12:55
 10/29 anonim ***** válasza:
66%
Nem értem, miért hiszi mindenki azt, hogy a katolikusok imádják Máriát. Attól, hogy megkérik, hogy imádkozzon értünk, még miért imádnánk?
2014. aug. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!