Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Melyik sátánista vallás része...

Melyik sátánista vallás része a kisujjon megnövesztett köröm? És mit jelent?

Figyelt kérdés
Legfőképpen az érdekel mit jelent!

2014. aug. 7. 15:41
 1/6 anonim válasza:
Ez engem is erdekelne
2014. aug. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem egyiké sem. Láttam már nem sátánistán is hosszú kisujj körmöt. Megkérdeztem miért. Magyarázat: hogy könnyebben kibányássza a fikát...
2014. aug. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én is így vagyok vele!
2014. aug. 7. 16:23
 4/6 anonim válasza:
Azt nem drogosokon láttad véletlenül? ;) azzal a körmével könnyen teregeti el a cuccot, igazítja ki a kis utcácskákat... XD
2014. okt. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Tudod valami miatt rosszul érzem magam amikor a kisujjamon a köröm túl rövid! És egy teológus azt kérdezte hogy milyen szekta van a környéken mert a sátánisták szokása így meghagyni a körmöt! Én csak utána akartam járni a dolognak! Amúgy ha kérdezik azt hazudom hogy amikor megjön a kilós csomag evvel kóstolom!
2014. okt. 19. 21:29
 6/6 anonim válasza:

Ez tetszett... :)

Amúgy állítólag spirituális jelentése van, bizonyos kultúrákban, népcsoportoknál az erőt jelképezi, máshol a gazdagságot szimbolizálja. De sátánistákat nagyon nem említenek sehol ezzel kapcsolatban.

2014. okt. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!