Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Katolikusok! Bennetek hogyan...

Katolikusok! Bennetek hogyan teljesedett ki a Szentlélek?

Figyelt kérdés
Kort is írjatok!

2014. aug. 19. 00:59
 1/9 anonim ***** válasza:

Hogyan teljesedett ki bennem a Szentlélek?

Azt hogy?

2014. aug. 19. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%
Akut expanzióval.
2014. aug. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Bennük sehogy, a Bibliát sem ismerik, csak hagyomány követők.
2014. aug. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

"Bennük sehogy, a Bibliát sem ismerik, csak hagyomány követők."


Biztos ismersz minden egyes katolikust, hogy ezt így egyértelműen ki mered jelenteni. Ha nem, akkor pedig saját butaságodat csillantottad meg.

Továbbá, válaszod alapján Te sem nagyon olvashatod a Bibliát, ugyanis akkor nem kezdenél el embereket sértegetni, hanem az Isten szeretetét tanúsítanád feléjük.


Üdv,


Egy Római Katolikus

2014. aug. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Én nem sértegettem, hanem tényt közöltem. Ha olvasnák, akkor nem követnék a hagyományt, mert a Biblia még ki is tér rá, nem imádkoznának szentekhez, meg Máriához, mert egy közbenjáró van csak és a többi. Csak az katolikus, akinek fogalma sincs arról, hogy mit ír a Biblia.
2014. aug. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"Biztos ismersz minden egyes katolikust, hogy ezt így egyértelműen ki mered jelenteni. Ha nem, akkor pedig saját butaságodat csillantottad meg.

Továbbá, válaszod alapján Te sem nagyon olvashatod a Bibliát, ugyanis akkor nem kezdenél el embereket sértegetni, hanem az Isten szeretetét tanúsítanád feléjük.


Üdv,


Egy Római Katolikus"


Én is kiváncsi vagyok a válaszra, és te egy katolikusa vagy. :)

Válaszolnál a kérdésre is? Ha igen akkor előre is köszi.

2014. aug. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

"Én nem sértegettem, hanem tényt közöltem."

Igen, igen, és mindenki hülye is, csak te vagy helikopter... :))

Egy pár évet én is tanultam Bibliát, illetve jó pár katolikus teológiai könyv jelent meg ebben a témában, ideje lenne kézbe venned párat, ha ennyire nem vagy képben a dolgokkal.


A kérdésre válaszolva: nem tartom jó megfogalmazásnak, hogy "kiteljesedik" a Szentlélek. Mi katolikusok nem úgy fogjuk fel a megtérést, mint néhány "kisegyház", hogy hopp leszállt a Szellem és megtértem egyből és innentől kezdve már 100% keresztény vagyok és kb. nem kell csinálnom semmit csak hirdetni az Igét.. Mi azt valljuk, hogy a kereszténnyé válás egy folyamat, és hosszú tanulás, tapasztalat. És vannak olyan pillanatok az életben, mikor jobban engedjük, hogy vezessen a Szentlélek, és van, mikor inkább hajlunk a bűn felé.

2014. aug. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Most olvassak el olyan könyveket, amik megmagyarázzák, hogy miért tesztek olyat, amit a Biblia bia TILT? Inkább azt vennéd a kezedbe a sok emberi megmagyarázás szerint. Vajon miért van az, hogy sokkal többen vannak, akik teológiát végezve ugyanígy kimondják, hogy bálványimádó kisiparosok vagytok?

A Biblia azt is írja, hogy a megtérés nem életen keresztül tart, amivel te kevered az a megszentelődés. Egyszerűen hihetetlen, hogy fogalmad sincs Isten szaváról, de egy mocskold hazug egyházért kiállsz. Ha az a fontos, akkor elvesztél, inkább Jézust válaszd.

2014. aug. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Azt hiszem rosszul tettem fel a kérdést. Akkor inkább úgy kérdezem, hogy bérmálkozás után, hogyan teljesedett ki a Szentlélek bennetek? CSAK Római Katolikusok válaszát várom!
2014. aug. 19. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!