Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Nem lenne kedve néhány angolos...

Sztrecskó kérdése:

Nem lenne kedve néhány angolosnak közösen lefordítani a god's not dead film feliratát?

Figyelt kérdés
Még nincs rá magyar felirat, de úgy vettem észre, hogy sokan várják. Én nem vagyok angolos, de nekikezdtem, és nem is olyan nehéz. Az első 40 perccel nagyjából megvagyok, de van egy-két olyan mondat, kifejezés, amit nem tudtam. Ha legalább ebben a pár mondatban tudnátok segíteni is nagyon jó lenne!
2014. aug. 19. 11:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Miért akarsz feliratot készíteni egy ilyen silány vallásos propaganda filmhez? Tölthetnéd hasznosabb dolgokkal is a szabadidőd. Mondjuk kiszínezhetnéd a plafont filctollal. Még az is sokkal értelmesebb lenne.
2014. aug. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
De, persze én szívesen segítenék :) Csak küldj egy emailt, ha privátba tudsz valahogy itt írni, akkor elküldöm az emailcímemet. És ez egyáltalán nem egy gagyi propaganda film, ha láttad volna, akkor nem ezt mondanád... imádkozom érted!
2014. aug. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!