Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Egy hétig nem fogok tudni...

Gyémántlány kérdése:

Egy hétig nem fogok tudni kimozdulni a lakásból. Mondanátok néhány otthonülős programot, amivel elüthetem az időt?

Figyelt kérdés

Csütörtökön műtétem lesz, és ettől kezdve egy hétig otthon kell majd maradnom.

Jöhet bármi, ami le tud foglalni ezalatt a hét nap alatt!

Például:

- Animék

- Filmek

- Könyvek

- Weboldalak

Mindegy, csak el tudjam szórakoztatni magam vele.

A válaszokat előre is nagyon szépen köszönöm! :)



2014. jún. 18. 11:31
1 2
 1/11 Denta ***** válasza:

Javasolnám hogy mond mez milyen dolgokat várszel egy filmtől Pl :romantikus film horror vagy akció stb

de ha szereted a paródiákat ott az egy akatsukis élete majd írd meg és én akkor úgy mondok

2014. jún. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Filmek: Jöhetnek vígjátékok is, de a komolyabb művektől sem riadok vissza; lehet gondolkodtató, de olyan is, amit csak azért nézel, hogy röhögj egy jót. Szeretem a romantikusakat is, de, ha lehet ne ilyen amerikai szinten mondjatok, hanem tényleg jókat. Mármint persze, lehet amerikai is, de a jobbik fajtából.

Az animék lehetnek romantikusak, azok jók szoktak lenni, de horror is jöhet, tehát tulajdonképpen tényleg MINDEN FAJTA! :D

Könyveknél is minden jöhet, bármit elolvasok, ami jó, kategóriától függetlenül!

A Weboldalak lehetnek Animével kapcsolatosak, de a DIY- ötleteket is szeretem.

Ilyen "mindenevő" vagyok most, ténylg bármit megnézek, bárminek utánajárok, csak teljen az idő :)

2014. jún. 18. 11:58
 3/11 anonim ***** válasza:

Oké,rengeteg feladat vár rád.

Először is. Szerezz be, jó sok kaját, én a műtétem után nagyon éhes voltam, mert nem szabadott ennem semmit előtte. Szóval jöjjön csipsz, gumicukor, fagyi, ropi és minden ami finom, persze legyen valami meleg étel, mondjuk csülkös-bab leves. Ó, és vizet igyál, szerintem az oltja a legjobban a szomjat, a hőségben.

Na, szóval.

Első nap:

Nézd meg az Amélie csodálatos élete című filmet, majd utána a Bárányok hallgatnak-ot, ezt követően a Holdfény királyságot, majd estére egy kis japánrajz filmet ajánlanék, a Szentjánosbogarak sírját. [ ezeket mind online megnézheted, hihi ]

Második nap:

Bizonyára a szemed jojózni fog, ezért átállhatnál az olvasásra. Én azt terveztem a nyárra, hogy megkeresem a kedvenc versemet, ezért, ha már ketten unatkozunk, neked is ezt ajánlom ( ha te már tudod melyik, akkor felejtsd el, amit írtam), és ha túl vagy rajta, akkor olvass blogokat. Természetesen jó sok selejt is vár rád a "blogok tengerében", de én ilyenkor, csak kritikát írok az illetőnek, vagy csak röhögök egy jót, írástudása híján. (olvass bele pl. [link] )

Harmadik nap:

Okés, ilyenkor már mindenki unja, hogy otthon kell ülni, de nincs mit tenni. Ha esetleg könyvhöz juthatsz, kérd meg, hogy vegyék meg neked a Vándorsólyom kisasszony különleges gyermekei c. könyvet, szerintem az letud kötni.

4. nap:

Egy animét néztem végig eddig, az pedig az Ao No Exorchist volt, az nekem bejött, nézz bele. Inkább sorozatot tudnék ajánlani, mégpedig a Breaking Bad-et, Trónok harcát, True Detective-t, Skins-t és hát még jó sok van, de ezekkel el lennél egy darabig.

5. nap, 6. nap, és 7. nap... Nos elég sok mindennel, elláttalak, nem tudom hogy, végig nézed-e/bele nézel-e, de több ötletem nincsen, talán csak annyi, hogy csinálj Tumblr-t, vagy írj blogot, [ lehet személyes, vagy kitalált történetes, fanfiction] és most veszem észre, hogy inkább animés egyed vagy, de nincsenek jobb ötleteim, remélem segítettem. :(

2014. jún. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Nagyon, nagyon szépen köszönöm!

Az Amelie-t pont tegnap néztem meg, de szerintem még egyszer menni fog, mert nagyon jó kis hangulata van.

Tényleg sokat segítettél. Most egyiknek sem nézek utána, mindent az adott napon, hogy izgalmasabb legyen :) de biztosan jó dolgokat írtál. MÉG EGYSZER NAGYON KÖSZÖNÖM! És jöhetnek még válaszok!

2014. jún. 18. 12:18
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Szólj a barátaidnak. Egy idő után az ember már mindenre ráun, nem köt le semmi. Azért ha a haverok szép sorban meglátogatnak egy kis időre, máris sokkal gyorsabban és jobban telik majd az idő.

Esetleg csinálj pár karkötőt. Csomózás jó, vannak bonyolult minták is, viszonylag lassan halad, közben lehet filmet nézni is, és ágyban fekve is megoldható. A gyöngyöket nem ajánlom, az már viccesebb, ha kiborul. :D

Böngéssz pinterest-en. Minden témából összegyűjtenek bejegyzéseket - bár angoltudás nélkül meg vagy lőve kicsit.

Sims? Órákra leköti az embert, igaz rá lehet unni, de pár napig talán okés lesz.

9gag és hasonló oldalak is döbbenetesen sok időt el tudnak venni az életedből. :D

Néhány viccesebb sorozat is jó (szerintem a depis animéket, filmeket hanyagold, inkább valami vidámat nézz ilyen helyzetben). New girl? 2 broke girls? szívek szállodája, a kondom el van vetve, vagy amit még nem láttál.

Ne aggódj, gyorsan eltelik az a hét! Jobbulást! :)

2014. jún. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2014. jún. 18. 14:17
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Hali! Akkor a saját kedvenceim írom le, a műtéthez kitartást, sajna nekem is lesz valószínűleg lesz. Már azon gondolkodom hogy a kórházba is viszek laptopot.


Könyv: Margaret Weis & Tracy Hickman: Sárkánydárda krónikák

Film: The Tunnel, Cloverfield, The Conspiracy

Anime: Mushishi, Natsume Yuujinchou

2014. jún. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönök mindent, nektek köszönhetően egész várakozással nézek a hét elébe :)

De írhattok ám még!

2014. jún. 18. 19:20
 9/11 Denta ***** válasza:

Filmek:Kegyenc Fegyenc, Ki a fasza gyerek,Angyalbőrben,Életem Értelmei,Így jártam anyátokkal,ezt éld túl,X-men,Wedlock,Erőnek Erejével,Horrora Akadva,Kőagy Őrnagy,Trauma,Az ördög prádát visel,Üvegtiris,Macskajaj,Irigy Hónalj Mirigy,Álom.net(ez film)

Könyvek:Ki-ki csoda:a mitológiából,az antik mítoszokból,a harmadik birodalomban,vicc könyvek,

Oldalak: vicces-viccek,Kongregate,Youtube,Indavideo,Nemkutya,

Animék:Naruto,Full Metal Alchemist,Kaichou wa maid-sama,

2014. jún. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Denta ***** válasza:
És a The Walking Dead(horror sorozat)
2014. jún. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!