Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Akik vallási okból házasságig...

Akik vallási okból házasságig nem akarják elveszíteni szüzességüket melyik valláshoz tartozhatnak?

Figyelt kérdés
Úgy értem minden esetben katolikus keresztény esetleg keresztényen belül református,evangélikus vagy lehet akár más is?

2014. aug. 20. 20:45
1 2
 1/11 anonim válasza:
20%
jehovák..?
2014. aug. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Lynn326 válasza:
41%
Igen, lehet más is, rengeteg féle van sajnos keresztényen belül is. Én például a pünkösdi egyházhoz tartozom.
2014. aug. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
16%
Vallási okok..... persze, nyilván nem azért, mert egy nimand, akinek egész addig nem jött össze semmi. Amúgy az Idióták Felekezetéhez. Mindenki, aki osztja a házasságig nuku szex-dolgot, az a szememben oda tartozik.
2014. aug. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 BlackSword ***** válasza:
17%
a retardált egyházhoz...
2014. aug. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
65%
Talán az már nem is értelmes ember, aki várna vele házasságig? Elég korlátoltak vagyok. Például az Adventista egyházban ez szokás.
2014. aug. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
81%
Jehova Tanúi várnak vele a házasságig, ez nem egyéni döntés. Vagy ha nem akarja betartani, akkor nem kötelező, de akkor nem lehet tanú. (és nem, nem jehováknak hívják őket)
2014. aug. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
82%
Vallási okokból a normálisabbak azért nem akarják, mert örök életre keresnek párt és biztosítékot akarnak. A többiek meg szentségként kezelnek egy parádét.
2014. aug. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
87%

Hirtelen nem jut eszembe egy vallás sem, amelyik engedélyezné a házasságon kívüli szexet.

Bár bevallom, a keleti vallásokban nem vagyok jártas, ezért azokról nem tudok mit mondani, de az összes keresztény-zsidó-iszlám felekezet a szexet szigorúan a házassághoz köti.

2014. aug. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
95%
Az összes olyan keresztény felekezetből függetlenül, aki komolyan veszi Krisztus tanítását és nem csak hobbiból jár vasárnap templomba.
2014. aug. 21. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
95%

"Vallási okokból a normálisabbak azért nem akarják, mert örök életre keresnek párt és biztosítékot akarnak."


Lucifer-666


Igen, normális embereknél ez alap.


És még engem támadtak ki, amikor egy 14 éves lány ezzel kapcsolatos kérdésére megírtam, hogy ha valóban keresztény, akkor tudnia kellene, mi a helyzet...


Egyből a "sötét középkorba" küldtek vissza.

De ez vigasztal, hiszen akkor még voltak értékek.



Nem az számít, hogy melyik felekezethez tartozik az illető, hanem az, hogy Krisztus tanításait megtartja, vagy szemezget belőle...


Egy Római Katolikus

2014. aug. 21. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!