Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Találkozott már valaki sátánis...

Találkozott már valaki sátánistával, aki nem metált stb-t hallgat?

Figyelt kérdés
puszta kíváncsiság, így éjfélkor... :) egy rapperből nem nézném ki :D

2014. szept. 13. 00:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
85%
És te találkoztál már olyan sátánistával, aki metált hallgatott?
2014. szept. 13. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
22%
Megint fel akarnak, majd jelenteni, de semmi sértőt nem írok csak állítást amit meg lehet cáfolni. A hip hop előadókból kinézheted(csak híresebbekből) csak ők burkoltan csinálják. Kanye West, Jay-Z, Eminem, például, ha rappernek tartod őket. Nézd meg pár klipjüket. Sátánistákkal találkoztam már a világot is ők irányítják. Vitatkozni lehet miképp vélekedik, de minden rosszban meg lehet látni a szépet. A sátántól kitartást lehet tanulni, mert nem adja fel soha az emberek megtévesztését pedig tudja mi lesz a vége.
2014. szept. 13. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Mit gondolsz erről a zenéről?

http://www.youtube.com/watch?v=nXHi_MFIkXQ

2014. szept. 13. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Sátánista vagyok, és komoly zenét hallgatok (klasszikust)
2014. szept. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
2-es nem a sátánisták,hanem a Szabadkőművesek irányítják a világot (pl: Illuminati.
2014. szept. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Én még valódi sátánistával se találkoztam,csak tinikkel,akik 1-2 évig annak valják magukat aztán kinövik.


Na és Lucifer ,te erről mit gondolsz?:D. [link]

2014. szept. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Aki metált hallgat az csak sátánista lehet? HMMM?
2014. szept. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Kellemes kis zene, köszi szépen:)


A mostani fejhallgatómmal olykor néha recseg, de a letöbb ilyen zenénél ez is a lényeg, mert jobban kihozza a hangulatot.

2014. szept. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Szeretem ha nem mű érzelem van egy zenében. Vidám huppogós dallamra szerintem abszurd a szomorú szöveg.
2014. szept. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
félreértés ne essék, én is metált hallgatok, de nem vagyok sátánista. :) tudom, tudom, sztereotípiák, de akkor is nagyon fura lenne megismerni valakit, aki ténylegesen sátánista, de pl. Lana Del Rey-t hallgat, stb. én sem tudom, miért kezdtem el összefüggést keresni a metál és a sátánizmus között... mindenesetre köszi a válaszokat :)
2014. szept. 13. 16:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!