Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Isten miért teremt homoszexuál...

Isten miért teremt homoszexuálisokat? Itt most arra gondolok, amikor valaki olyan agyi elváltozással születik, hogy eleve az azonos neműekhez vonzódik, és a másneműekhez - önhibáján kívül - képtelen.

Figyelt kérdés
2014. szept. 19. 18:23
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
Az evangélikusok és az anglikánok nem veszik olyan szigorúan az eleve elrendelést. Az anglikánoknál akár lelkészek is lehetnek, és nem kell lemondaniuk a szerelemről. A katolikus kincstári válasz szerint ezek az emberek szüzességre vannak teremtve, és arra lehetnek hivatva, hogy papok vagy szerzetesek legyenek. Így aztán bekerülnek a papok és a szerzetesek közé, és úgy sem bírnak magukkal. Ha pedig bírnak, akkor továbbra is fenntartják ezt az elképzelést.
2014. szept. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:

Kedves Ozmium42: Nem vagy elég tájékozott.

Kedves 20-as: Te is nagyon agymosott vagy. Minden amit leírtam igaz csak te vagy az agymosott, de nem hibáztatlak nem saját hibádból vagy tudatlan.

2014. szept. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 Ozmium42 ***** válasza:
Jaaa, szóval te vagy a tájékozott, miután benyomsz nekünk ide egy ilyen anekdotát, hogy láttál egy embert, aki a szomszéd kontinensen látott egy embert, aki propagálta a homoszexualitást. Ezt nevezem! Kérlek mesélj még arról, hogyan csökkenti a populációt az a homoszexualitás, ami már akkor is ugyanilyen arányban jelen volt a populációban, mint amikor az túlnépesedett!
2014. szept. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:

Ozmium42:

Mondtam, hogy nem vitatkozok agymosottakkal, de egy kicsit kifejtem! Nem egy emberről van szó. Rengeteg európai iskolában is így van csak amiről nem tudsz az nem is létezik? A homoszexualitás nagy részben igenis mesterséges betegség amit gyógyítani kéne. A természet törvényeivel megy szembe. Ha férfiként megdugsz egy másik férfit például születik gyerek? Európa fehér népessége csökken emiatt is többek között. A homoszexuálisok gusztustalan módon jogokat követelnek minden liberális országban, de azzal nem törődnek, hogy megsértik a szabad versenyt és korlátozzák mások jogait. A homoszexualitástól nem leszel jobb ember vagy különb, felsőbbrendű. Az utcán sokan egyneműek csókolóznak, taperolják a másikat és egy kisgyerekben ez örökre nyomott hagy(a taperolást, szexualitást nyilvánosan elítélem eleve, de akkor is...). Az új világrend szintén létezik csak ismét előjön amiről nem tudsz az nem létezik? Az új világrend családmodellje, hogy több egynemű ember egy családot alkot és a gyereket megrendelésre kapják. Erre tart a fejlett világ. Putyint is utálom, de nagy igazságot mondott. A nyugat akkor kezdett hanyatlani mikor Sátánt egyenlővé tették Istennel, mikor a családot egyenlővé tették a végbélfetisisztákkal.... Az egyházban is egyre több a homoszexuális és templomban házasodnak ez is érdekes. Az egyházat másik kérdés, hogy igazából kik alapították, de ez akkor is minden normával szembe megy. Én azokat a homoszexuálisokat ítélem el akik az utcán és a TV-ben parádéznak. Nem gyűlölöm az embereket csak azért, mert más a vallása, bőrszíne vagy a nemi identitása csak ne terjesszék a hülyeséget, a szélsőséget. Agymosott emberekkel felesleges vitatkoznom, de leírtam a gondolataim, információ és az igazság egy töredékét annak ellenére, hogy nehéz felfogni és eléggé fájdalmas is.

2014. szept. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:

Kedves utánam író, kedves lepontozók...

aki azzal érvelt, hogy bizonyítottan nem genetikai eredetű......(akkor miért ezt tanították nekem hosszú-hosszú éveken át az egyetemen? :D)

.......sőt, jött a mikiegérszex, meg a propaganda.


Nyugi, ha a gyerekedben nincs meg a hajlam, mutogathatnak napestig neki homoegereket.



Tudod te, az emberi genom hány %-át ismerjük? Oké, hogy tudjuk, kb 25 ezer gén van és 3x 10 a kilencediken bázispár..

Hány génről tudjuk, hogy mit szabályoz? Hány génpárról? Hány több gén szabályozta funkció minden egyes génjét ismerjük?


Ezen kívül hormonális okai is lehetnek..

Magzati kor egy bizonyos időpontjában fiúmagzat agyát tesztoszteronnak kell érnie, hogy a megfelelő kémiai folyamatok beinduljanak ahhoz, hogy a női agytól kellően differenciált hipotalamusza legyen ( ez a terület felelős a hetero hím viselkedésért.) Amennyiben ez sérül, nő a %-os arány arra, hogy az amúgy egészséges fiúcsecsemő felnőve homoszexuális legyen.



Mint mondtam, genetikai, hormonális, és társadalmi hatások. EGYSZERRE.

Csak társadalmi hatásra igazi homoszexualitás nem alakul ki ( a divatb*zik, meg a diszkóban piáért egymással csókolózó csajok nem homoszexuálisok )

2014. szept. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:

"A természet törvényeivel megy szembe."


Pont úgy mint az emberi hülyeség...oh wait


"Ha férfiként megdugsz egy másik férfit például születik gyerek?"


Ha ez a filozófiád, feltételezem te kizárólág gyermeknemzés céljából létesítesz nemi aktust az ellenkező nemmel. Ha mégsem, akkor csak képmutató vagy.


"és korlátozzák mások jogait"


???


"Az új világrend családmodellje, hogy több egynemű ember egy családot alkot és a gyereket megrendelésre kapják." ---> "Európa fehér népessége csökken"


Ez azért egy kicsit önellentmondás. Akkor honnan a rákból kapják a gyereket? Vagy az a szabadkőműves gyíkemberek holdbázisán készül?


"mikor a családot egyenlővé tették a végbélfetisisztákkal"


Miért van az minden egyes alkalommal, hogy a homofóbok rögtön az anális szexra asszociálnak? Pl. a leszbikusok nem hiszem, hogy nagy rajongói. És elárulom, a melegek között sem szereti mindenki.

+Ugyanúgy heterok is űzik.


"Nem gyűlölöm az embereket"


De, azt teszed és még fel sem mered vállalni így névtelenül sem. Ráadásul meg is bántod őket ezzel a sok zagyvasággal.


"nehéz felfogni és eléggé fájdalmas is."


Bizony.

2014. szept. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
*szexre
2014. szept. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 Ozmium42 ***** válasza:
91%

Régóta a legbetegebb dolog, amit olvastam, a 24-es válasz. Ehhez már nem agymosás kell, ehhez már elborultság kell.


"Rengeteg európai iskolában is így van csak amiről nem tudsz az nem is létezik?"


Nem tudom, említettem olyat, hogy nem létezik homoszexuális lobbi? Említettem olyat, hogy nincsenek elborult agyú jogvédők, akik átesnek a ló túloldalára? Említettem, hogy az egész propaganda mögött nincs valamilyen hátsó szándék? Természetesen van. Ez viszont egy dolog. A homoszexualitás, mint jelenség megértése viszont egy teljesen másik dolog. Itt most ez utóbbiról van szó, és az összeesküvés elméletek, meg az anekdoták senkit nem érdekelnek.


"A homoszexualitás nagy részben igenis mesterséges betegség amit gyógyítani kéne. A természet törvényeivel megy szembe."


Például én, mint gyógyszerész, azt mondom, a betegségek túlnyomó többsége természetes, a legerősebb mérgek növényi és állati eredetű kivonatok. Viszont a gyógyszerek túlnyomó többsége természetellenes. Egyrészt azért, mert már a növényi hatóanyagokat sem növényekből nyerjük ki, hanem totálszintetizáljuk őket, másrészt azért, mert eleve mi tervezzük meg és gyártjuk meg őket. Nem tudom, érezni-e, hogy mire célzok. A "természetes vs természetellenes" világfelosztás egy idejét múlt mítosz, valami, ami csak a fejedben létezik. De mondok jobbat is! Magyarázd el nekem, hogy egy, a spontán, természetes körülmények között, teljesen magától, bizonyos arányban makacsul jelenlévő csoportja az emberiségnek, miért is természetellenes? Miért is mesterséges? Van ilyen természeti törvény, amit meg lehet szegni azzal, hogy nem a kukit szereted, hanem a vaginát, és akkor a természet rendőrsége elvisz, és a természet bírósága elítél? Hogy működik ez? Hol van ez leírva? Miért kreálja a természet, ha természetellenes?


"Ha férfiként megdugsz egy másik férfit például születik gyerek?"


Például kit érdekel, hogy születik-e gyerek, ha én történetesen férfit akarok dugni? És neked például mi közöd hozzá? Nekem mi közöm hozzá, hogy neked születik-e gyereked, ha ellenkező neművel dugsz? Számon kérhetem, hogy hol a gyerek? Illik, hogy legyen gyerek, mert az természetellenes, ha nem születik! Két férfinak nem természetes, hogy gyereke szülessen, ezért nem is várjuk, de ha két azonos neműnek nincs, az azért nem járja!


"Európa fehér népessége csökken emiatt is többek között."


Tehát ha jól értem, te most kényszeríteni akarod a homoszexuálisokat, hogy akkor is keféljenek ellenkező neművel, ha őnekik ez ugyanannyira visszataszító, mert neked azonos neművel, és akkor is vállaljanak gyereket, ha nem akarnak, mert neked veszélyben van a bőrszíned? Nálad a homoszexuális populáció kényszerített tenyésztése szóba jön, mint a fehér ember megmentésének lehetséges módja? Többek között? Mi lehet a többi elképzelésed? Legyenek gyereknemző gyáraink? Irtsunk ki esetleg más etnikumokat, mert túl gyorsan szaporodnak? Hogyan tovább?


"A homoszexuálisok gusztustalan módon jogokat követelnek minden liberális országban, de azzal nem törődnek, hogy megsértik a szabad versenyt és korlátozzák mások jogait."


A jogok követelése tényleg egy undorító dolog, én nem is tudom, hogy képzelik, hogy emberszámba vetessék magukat ezek a fenevadak, ezek az elfajzott állatok. Kövezzük halálra őket tüstént, Isten ezt megengedi nekünk. Elvégre mi szóltunk, hogy inkább a vaginát szeressék, szóltunk előre, hogy baj lesz, magukra vessenek. Holnap majd a gasztronómiai ízlésbe is bele fogunk szólni? Hol lesz ennek a vége?


"A homoszexualitástól nem leszel jobb ember vagy különb, felsőbbrendű."


Ahaaa, de attól, ha utálom őket, és férfiként a vaginát szeretem, attól felsőbbrendű leszek, és akkor ők alacsonyabb rendűek lesznek. Ez a szóhasználat ismerős valahonnan, kezdem sejteni honnan fúj a szél, de mi ez a keresztény máz?


"Az utcán sokan egyneműek csókolóznak, taperolják a másikat és egy kisgyerekben ez örökre nyomott hagy(a taperolást, szexualitást nyilvánosan elítélem eleve, de akkor is...)"


Tehát a taperolás, szexualitás rossz. Ez eléggé, hát hogy is mondjam, úgy tűnik, mintha azt mondanád, hogy savanyú a szőlő, csak más szavakkal. De azért a két esett mégiscsak nem ugyanaz. Ha heterok másznak egymásra, nyalják-falják egymást úton-útszélen, rendeznek drogos tömegorgiákat évente minden nyáron, az nem szép, de azért még mindig inkább ez, mint hogy a Pride-on felvonuljanak, meg ne kelljen bujkálniuk a nyilvánosság elől. Aha.


"Én azokat a homoszexuálisokat ítélem el akik az utcán és a TV-ben parádéznak."


Mint fentebb. Először is, ki vagy te, hogy te feljogosítva érzed magad, hogy bárki ember fiáról megítéled, hogy van-e létjogosultsága, vagy nincs? Miért érzed úgy, neked kötelességed dönteni és állást foglalni abban, hogy egy másik ember szerethet-e valamit, vagy nem, szerepelhet-e valahol, vagy nem, csinálhat-e valamit, vagy nem, és hol csinálhatja? Miért szükségleted neked az, hogy te valamiféle nem létező piedesztálról osztogass másokat, hogy "én ezt elítélem", "én ezt elfogadom". Miért, hol hangzott el, hogy neked meg kell felelni?


"Nem gyűlölöm az embereket csak azért, mert más a vallása, bőrszíne vagy a nemi identitása csak ne terjesszék a hülyeséget, a szélsőséget."


Na most egyrészt a homoszexualitás éppúgy nem terjed, mint ahogy a heteroszexualitás sem terjed rá a homoszexuálisokra, noha abban talán egyetértünk, hogy a homokos szemszögből nézve a hetero propaganda, a hetero "agymosás" igen erős. Sokan szégyenlik is magukat, és titkolóznak, és próbálkoznak megváltozni a magadfajta elborult szélsőségesek miatt, de nem megy nekik. És te gyűlölöd őket! Mert neked nem mindegy, hogy milyen a nemi identitásuk, mert ha mindegy lenne, akkor nem zavarna, ha más, mint a tiéd. Akkor nem zavarna, ha szerepelnek, parádéznak. Nem zavarna, ha látod őket az utcán. Talán ha magad is elhinnéd amit állítasz, hogy ez egy betegség, talán nem mondanád azt, hogy ássák el magukat, mert talán egy nyomorékra, vagy egy rákosra, vagy egy halláskárosultra nem ugyanígy reagálsz.


Talán ha nem gyűlölnéd az embereket, mert más a bőrszínük, akkor a fehér bőrű ember demográfiai adatain sem aggódnál olyan vehemensen, mert mindegy lenne. De ugye nem mindegy.


Talán ha nem gyűlölnéd az embereket más vallásuk, és világnézetük miatt, akkor talán nem feltételeznéd, hogy mindenki, aki nem a te elborult nézeteidet vallja, az titkos társaságokban az egész fajtád kiirtására, és a maradéknak egy embertelen utópisztikus társadalomba való kényszerítésére törekszik. Nem neveznéd például őket agymosottnak, csak mert nem hiszik el azt, amit te mondasz, például.


Na látod, így működnek ezek a dolgok.

2014. szept. 21. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
Én csak azt írtam, ami a Bibliában van.
2014. szept. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim válasza:

Yuda nevű felhasználó válaszához szólnék pár szót.

"Szülők nem nevelik őket, ráhagyják a természetre, internetre, ...rossz társaságba keverednek, kábítószer...stb. Belemennek az éjszakai életbe.

Ezek a legfőbb okai a homoszexualitás kialakulásának. "


Én meleg vagyok és képzeld nem azok hatására lettem az aki vagyok amiket te leírtál. így mai fejjel, ha visszagondolok akkor már egész kis koromban is az voltam. Pl: életem első jelmezbálján (5éves koromban) virágnak öltöztem be (akár ciki akár nem :D), más voltam mint a többi korombeli fiú, amíg ők autókkal játszottak, verekedőset játszottak stb addig én elmentem a lányokkal szakácsosat játszani és még oldalakat tudnék ilyenekről írni de nem fogok mert szerintem felesleges, az ilyen begyöpesedetteknek mint te ugy sem lehet az ilyet elmagyarázni. Jah és hozzá teszem törődtek velem a szüleim... :)

2014. szept. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!