Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Miskolcon a Római Katolikus...

Miskolcon a Római Katolikus templomokba csak mise idején van lehetőség bemenni, vagy mise időn kívül is vannak nyitva templomok?

Figyelt kérdés
Szeretnék bemenni egyik római katolikus templomba Miskolcon, miseidőn kívül. Erre melyik templomban van lehetőség ott?
2014. szept. 19. 20:37
 1/10 anonim ***** válasza:
Odamész mise után és megkérdezed a papot.
2014. szept. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Hát a Hősök Terén a Minorita templom-ba belehet menni, igaz abba a terembe nem lehet bemenni ahol a misét tartják, de ahol Szűz Mária szobra van (szóval az a kis előtér) oda belehet menni :D
2014. szept. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Vagy minden nap 6-tól van este mise, szal ha bemész olyan 5 óra felé akkor még nincs mise és már abba terembe is belehet menni :D
2014. szept. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Ma két templomot néztem meg: Mindszenti és Minorita Templomokat.

Egyikbe sem lehetett bemenni, mise időn kívül. :(

2014. szept. 20. 14:24
 5/10 anonim ***** válasza:
A Mindszenti templom egész nap nyitva van. Bármikor be lehet menni.
2014. szept. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Akkor csak annyira nehezen nyílik az ajtaja? Remélem, valóban úgy van, ahogy mondod! :) 100%, hogy a Mindszenti egész nap nyitva van?


Bevallom, nem mertem ott erőnek erejével nyitásra bírni...nehogy probléma legyen. :(

2014. szept. 20. 17:46
 7/10 anonim válasza:
Mondom, hogy menj be délután olyan 17:15 felé akkor már biztos nyitva van, akkor már bent vannak az öregasszonyok és imádkozzák a Rózsafűzért :D
2014. szept. 21. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Mármint a Minoritába.
2014. szept. 21. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Én éppen úgy akarok bemenni, hogy nincs ott más ember.

Vagy legalább is magukban imádkoznak, ha mégis vannak.


Én csöndbe szeretnék bemenni...


Ha nem ez volna a célom, akkor nem okozna ez gondot. :)

2014. szept. 21. 09:41
 10/10 anonim válasza:
Akkor meg menj be közvetlen mise után, akkor is lesznek ott mások de mindenki magában fog imádkozni :)
2014. szept. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!