Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Akik megtértek azoknak mennyi...

Akik megtértek azoknak mennyi időbe telt?

Figyelt kérdés

Nem azokra gondolok akiket vallásosnak neveltek.

Hanem azokra akik nem voltak azok,nem hittek szemben és Jézusban, de később felnőtt fejjel megkeresztelkedtek.

Szóval eljutni odáig, hogy valakinek hite legyen ami nehézségekben sem inog meg(nagyon) az neki menyi ideig tartott?

Gyorsan tértek meg vagy egy lassú,több évig tartó folyamat volt?

Vagy ez egy egész életen át tartó keresés, mert soha nem lehetünk biztosak abban, hogy már elég erőős a hitünk, hogy tényleg megtértünk?



2014. szept. 22. 23:58
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
van az eletemben egy nap egy datum amikor eloszor dontottem Krisztus kovetese mellett vagyis hivasara valaszoltam de azota is mindennap szukseges az odaszanas dontes akarata cselekvesere a teljes atformalodas az folyamat ujjaszuleteskor megtereskor indul es tart amig ellunk
2014. okt. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 KZitus ***** válasza:

Szervusz


Hónapokig tartó Biblia olvasás után jöttem rá felnőtten, hogy az élet nem az, aminek látszik. Megdöbbentem, hogy az ÉLETET nem az alapján kell felmérnünk, megismernünk amit az életünk folyamán megtapasztalunk, megtanulunk.

Mindig is kerestem az élet értelmét. A Bibliából minden kérdésemre ( miért élünk?, miért vagyunk itt a földön?, hogyan kerültünk ide?,halunk meg?) megkaptam a választ. Megértettem hogy az emberiség el van idegenedve Istentől, és Ő arra kér, térjünk vissza hozzá, engedjük, hogy a Teremtőnk igazgazza a lépteinket. Nos én elfogadtam ezt a kedves meghívást, és "visszatértem" a Teremtőmhöz. Ami annyit jelent, hogy az életem minden területén figyelembe veszem a tanácsait, és azok szerint igyekszem élni:-)

2014. okt. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!