Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Biblikus a thai chi? A gyereke...

Biblikus a thai chi? A gyerekemnek a tanterv resze lesz (kulfoldon) de nem tudom biblikus-e.

Figyelt kérdés
2014. okt. 3. 10:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%

Mózes 6,20


Így szól az Úr Csinghez, Jangnak fiához: Jöjj és lásd szamári bukását, kik fellázadtak az Úr ellen és haragot keltettek szívemben. Csontjukat a kutyák viszik árnyékszékre, gyermekeiket pedig férgeknek veték, mert én vagyok az Úr, az egyetlen és igaz isten, aki mindezt cselekszem, én vagyok az Úr és megtorlom a hűtlenséget.

Ekkor Csing, Jangnak fia orcájára borult és az Úrhoz kiáltott: Ó te igazságos isten, ki ellenségeinek magzatjait gyökerestől kiírtod, kérlek kegyelmezz fivéremnek, engedd meg nekem, hogy ellopjam Csen tajcsicsuan és megmentsem népemet!

Az Úr pedig mondá: Menj és cselekedj.

2014. okt. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Köze nincs a bibliához.
2014. okt. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Hasznosnak hasznos, de semmi köze a Bibliához, elvégre kínai harcművészet /és nem mellesleg gyógyító tevékenység is/.
2014. okt. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincs köze a Bibliához. Az Internet és a mobiltelefon sincs benne, de ugye nektek van Internetetek és mobiltelefonotok?
2014. okt. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

A Biblia nem Kínában íródott és nem kínai eseményeket dolgoz fel, tehát kérdésedre válaszolva:

nem biblikus!

.

A Biblia nem engedélyezi a repülőgépen utazást sem, sőt a vasutit sem.

Viszont, ismerete hiányában nem is ellenzi.

Abiblia-íróknak nem volt tudomásuk a thai chi-ről, tehát nem engedélyezhetik, ugyanakkor nem is tilthatják.

2014. okt. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Milyen boldog élet lehet az, ahol nem az számít, hogy valami jó vagy rossz, hanem az a fontos, hogy a biblia ír-e róla...
2014. okt. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
oke, van e a thai chiba barmi olyan ami hivo csalad szamara nem osszeegyeztetheto. igy talan kozelebb kerultunk a lenyeghez :)
2014. okt. 3. 15:03
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne benne, amit egy hívő ne csinálhatna? O.O
2014. okt. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
ha a kérdés a boszorkányság, akkor inkább érdemes a dolgok hasznosságát nézni. amíg a tudomány igazolja hogy hasznos, addig semmi gond nincs vele. ebből következik hogy enm minden keresztény szokás lehet hasznos. feltételezem nem köveznél valakit halálra, csak mert tudod hogy homoszexuális. ha jársz templomba kérdezd a vezetőd.
2014. okt. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
74%

Olvasd el figyelmesen!

Nézetem szerint (bár én nem közéjük tartozom) a Bibliai tanításokat szigorúan követőm hívő sem találhat kivetnivalót az egészségügyi mozgássorozat gyakorlásában.

[link]

2014. okt. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!