Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Az önkielégítés olyan súlyos...

Az önkielégítés olyan súlyos bűn, amikor már nem szabad áldozni? (Csak miután meggyóntam? ) Vagy elég, ha magamban (de tényleg, teljes szívvel) bánom meg Istennek?

Figyelt kérdés
Mert én rettegek az elsőtől, irtózom, én nagyon nem szeretném elmondani senkinek, abba is hagyom, de ugye ami már megtörtént azt meg kell gyónni.

2014. okt. 12. 11:53
1 2 3 4 5
 1/43 A kérdező kommentje:
13 éves vagyok.
2014. okt. 12. 11:54
 2/43 anonim ***** válasza:
79%

Az önkielégítés nem bűn.

De ha azt hazudjuk is, hogy bűn, ha megbánod sokkal többet ér, mint elmondani egy papnak.

2014. okt. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
64%

Természetes dolog nálad, hogy kívánod.

Csak függőnek nem szabad lenni.

Igaz, hogy fiatal vagy, de én inkább arra bíztatlak, hogy társat keressél.

A szexualitás soha nem lesz bűn. A kívánsága sem, csak kísértés.

A lényeg, hogy tudj magadon uralkodni, de csak amikor kell.

2014. okt. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy bűn. Légyszi a kérdésre válaszolj, nagyon fontos!
2014. okt. 12. 11:57
 5/43 anonim ***** válasza:
67%
nem, nem bűn az önkielégítés. Már 13 éves vagy, lassan szembe kell nézned a valósággal. amit a katolikus vallás tanít, az egy borzasztóan gonosz és ártalmas mese. Az önkielégítés természetes és fontos. Sem megbánni, sem meggyónni nincs mit.
2014. okt. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
44%
Ha tényleg ez a szánalmas elmebetegség érdekel, akkor amíg nem gyónsz, nincs kaja.
2014. okt. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
100%
Gyónni csak a Katolikus Egyház tanítása szerint kell. A Biblia nem tanít arról, hogyha bűnt követsz el, földi papokhoz kell menni. Az Újszövetség tanítása szerint Jézus Krisztus a te főpapod, vele kell elrendezni a bűnöket (Zsid 4,16-18). Mondd el Jézusak, ami a szívedben van, és kérd a segítségét, hogy segítsen megszabadulni ettől a bűntől. A válasz nem fog elmaradni, ha őszinte az imád. Minden jót!
2014. okt. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
*(Zsid 4,14-16)
2014. okt. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
91%
tegyük hozzá, hogy a biblia szerint a maszti nem bűn, de persze bele lehet magyarázni.
2014. okt. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
54%

Kedves kérdező, nagyon hamar felejtsd el az egész vallást, mert pont ez a célja. Teljesen a fejedbe fészkeli magát, életed minden aspektusát irányítani akarják.

Ha ilyen hülyeségeket elhiszel, soha nem lesz belőled normális szexuális élettel rendelkező felnőtt. Amit mondhatnánk úgy is, hogy soha nem lesz belőled egészséges, ép ember.

Már most 13 évesen mesékben hiszel, deformálják a személyiséged, hagyd az egészet, mert teljesen el fogsz szakadni a valóságtól.

2014. okt. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!