Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Tustok ajánlani hiteles...

Tustok ajánlani hiteles könyvet, ami taglalja a démonológiát, boszorkányságot, ördögűzést és a sátánizmust?

Figyelt kérdés
Nagyon érdekelnek ezek a témák,szívesen olvasnék róluk bővebben,de így google keresések alapján nem tudom eldönteni,melyik könyvek lehetnek hitelesek.

2014. okt. 22. 22:41
 1/8 A kérdező kommentje:
Tudtok*
2014. okt. 22. 22:42
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Egyik sem az.
2014. okt. 22. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2014. okt. 23. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
33%

Hiába keresel, a fősodratú médiában NEM fogsz találni autentikus információt tartalmazó könyveket.

Ha kicsit belegondolsz mélyebben...Szerinted ha azoknak a könyveknek valós spirituális hatalmuk lenne, árulnák őket pl.boltokban?


Ezeken az oldalakon tájékozódhatsz a témában:

[link]

[link]

[link]

[link]


Jó olvasgatást!

2014. okt. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%

Igen, vannak ilyen könyvek.

Frank és Ida Mae Hammond: Disznók a szalonban

Derek Prince: Démonok és szabadulás (korábbi kiadásban : Démonológia)

Derek Prince: Áldás és átok

Bill Subritzky: Szabadulás a démonoktól

Peter Horrobin: Gyógyulás és szabadulás 1-2


Az első három könyv megvásárolható az Amanában.

Utóbbi kettőre kissé rányomja a bélyegét a szerzők anglikán háttere, de ettől eltekintve nagyon jók, bár mindketten elmondják, hogy Derek Prince munkájára építenek. Ez a kettő (valójában három) el is érhető az interneten:

[link]

ftp://ontologia.hu/Language/Hungarian/Crawl/MEK/mek.oszk.hu/00100/00172/pdf/1kotet.pdf

[link]

2014. okt. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
34%
Óh, egy hittérítő! Csodálkoztam volna, ha nem szól bele abba, amihez tökhülye. Könyv nincs, weboldal van, ahogy feljebb írták.
2014. okt. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha elfogynak az érvek, jöhet a verbális erőszak. Persze, te rögtön ezzel kezdted, nem vesztegetted a tehetségedet érvekre, valószínűleg azért, mert nincsenek is. Azok a könyvek, amiket ajánlottam, pontosan azokat a dolgokat taglalja, amikre a kérdés vonatkozik, csupán a kérdező felejtett el pontosítani, hogy milyen szempontok szerint legyen hiteles az általa várt leírás. Amiket ajánlottam, arról szólnak a Biblia alapján - tudod, ez egy vallási topik -, hogyan lehet megszabadulni a démonoktól, hogyan függ össze a démonizáltság az okkult gyakorlatokkal, amilyen például a boszorkányság, a sátánizmus, hamis vallások, jövendőmondás, spiritizmus, stb. hogyan győzte le végleg Jézus a Sátán királyságát, hogyan lehet Jézus Vérét fegyverként használni a démonok ellen, hogyan lehet hatalmat venni fölöttük és kihajítani az emberekből őket. A Biblia azt mondja, hogy az idők végén a Halál és a Pokol a tűz tavába lesz vetve, méghozzá ők lesznek az utolsók, azaz minden más gonosz szellem meg fogja előzni őket, mindazokkal az emberekkel együtt, akik melléjük állnak az Isten és a Sátán közötti kozmikus méretű harcban. Szíved joga, hogy te is sorsközösséget vállalj a démonokkal, bár én inkább lebeszélnélek róla, de lelked rajta!
2014. okt. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
3%
hogyne......biblia :P
2014. okt. 26. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!