Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mikor és hol vehetem át...

Mikor és hol vehetem át azokat az eredeti kiadványokat, amiben a tanúk szervezete leírja armageddon pontos dátumát?

Figyelt kérdés
bemásolt, fordított, hallott tények nem érdekelnek, köszi, ilyet bárki irhat, vagy félrefordíthat. szeretném saját szememmel látni azokat az angol nyelvű kiadványokat, amibe benne van, hogy 1914-ben, 1945-ben 1975-ben jön el armageddon. mivel itt nagyon sokan írnak ilyeneket, valakinek csak meg van legalább egy ilyen példány, nem? vagy csak olyan dolgokat írtok, amiről ti valójában nem győződtetek meg? nem hiszem, hogy ilyen felületesek lennétek, hisz óva int ettől a biblia. tehát mikor és hol nézhetnék meg egy ilyen perdöntőnek számító kiadványt? előrre is köszönöm a segítségeteket.

#KIADVÁNY
2014. okt. 24. 13:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Kérdésem hasonló..

Mikor és hol vehetem át a Mona Lisát??

Másolatok engem sem érdekelnek!!

2014. okt. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
:-) a különbség az, hogy én nem állítom, hogy van mona lisám, sem azt, hogy láttam eredetibe valaha is.
2014. okt. 24. 13:31
 3/14 KZitus ***** válasza:

Szia


Látod erre én is kíváncsi lennék:-)

2014. okt. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 szabolcs1988 ***** válasza:

A Biblia sehol nem írja, hogy mikor jön el Armageddon. Egy tolvajhoz hasonlítja, és ez arra ösztönöz, hogy legyünk éberek.

A Máté 24:36 arra hívja fel a figyelmünket, hogy ezt csak egyedül az Atya tudja.

2014. okt. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Félreértettél..

"a különbség az, hogy én nem állítom, hogy van mona lisám"

Még ha a Tied is lenne, csak úgy átvehetném?


Milyen jogon, milyen alapon akarod átvenni az eredeti kiadványokat?

A Te tulajdonod?

2014. okt. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
36%

Értelek én kérdező, és sajnállak. A világ szinte minden dolgáról kénytelen leszel hitetlenkedni, hiszen nem lesz módod eredetiben látni. Nem beszélve azokról a dolgokról, amelyeket nem is lehet.

A Mona Lisa esete könnyű, menj Párizsba, válts jegyet a Louvre-ba. Ilyen egyszerű.

Petőfi "szabadság szerelem" című versének eredetijét sem volt szerencsém kézben tartani, de elhiszem, hogy megírta. Sőt, elhiszem, hogy úgy írta meg. Bolyai geometriája sem volt a kezemben, Einstein sem mesélte el személyesen a relativitáselméletről alkotott nézeteit. Pusztán kópiákat láttam, ráadásul sokadikakat, sőt, egyes részleteket mások meséltek el (tanórán) szabad fogalmazásban. De hiszek nekik. Az armageddont pedig nem azért nem hiszem, mert nem fogtam kézbe, hanem azért, mert meggondoltam - és nem igaz.

2014. okt. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
:-) arra buzdították a tanúkat, hogy járjanak utánna a szervezetüknek, és leírtak egy csomó dolgot régi örtornyokra hivatkozva. ergo ott van nálluk, vagy tudják hol van, és ezzel segíteni szeretnének. de kevesebbel is megelégszem, látom, megtaláltad azt a részt, amibe bele lehet kötni. nos, igazad van, pontosítok is: csak bele szeretnék nézni, nem szeretném elvenni azt a tulajdonosától, semmiképpen. különben sem biztos, hogy lapozható, mondjuk ha üvegbúra alatt található, kriptongáz-közegben, de remélem, pont ezeknél az oldalaknál van kinyitva. :-)
2014. okt. 24. 16:20
 8/14 A kérdező kommentje:
én is elhiszem, hogy ybl építette az országházat, mert a bizonyítékok ezt mutatják. a kérdésem nem armageddonra vonatkozik, és nem egyedi példányokra, mint a mona lisa, hanem ezres, milliós nagyságrendű kiadványokra, amt minimális összegért, vagy ingyen terjesztenek-tettek. szerintem igenis elképzelhető, hogy többeknek van ilyen régebbi példányuk.
2014. okt. 24. 16:25
 9/14 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Most mintha a válaszadók próbálnának kibújni a válasz alól - inkább csak személyeskedés van.

Érdekes, hogy érdemben még senki nem válaszolt.

2014. okt. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
33%

Erre mit mondhatnék, blöffölök:

Ha megmondod hol van a Szent Grál, én is megmondom hol van a kérdezett dolog...

2014. okt. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!